Connect with us

Espor

VALORANT istatistik bakma nasıl yapılır? 3 VALORANT istatistik sitesi

VALORANT istatistiklerinizi görebileceğiniz siteleri listeledik!

VALORANT istatistik bakma nasıl yapılır? 3 VALORANT istatistik sitesi

Son yılların en popüler rekabetçi FPS oyunlarından biri olan VALORANT, oyuncuların gözdesi konumunda. Özellikle şu dönemde VALORANT Champions 2023 ile gündemde olan oyunda oyuncular performanslarını da takip etmek istiyorlar. O yüzden sizler için VALORANT istatistik bakma nasıl yapılır rehberini hazırlayıp, VALORANT istatistik siteleri öneriyoruz.

VALORANT istatistik bakma siteleri

Tracker.gg

VALORANT istatistik siteleri arasında en çok tercih edilen site https://tracker.gg/valorant olarak karşımıza çıkıyor. Bu platformda ister VALORANT ID’nizi girerek performansınızı görüntüleyin, isterseniz ise Riot ID’niz ile giriş yapın.

Platform üzerinde giriş yapmanızın veya VALORANT ID’niz ile sorgulama yapmanızın ardından rekabetçi kariyerinize genel bir bakış atabilir, en iyi oynadığınız ajanları öğrenebilir,  maç geçmişinize bakabilir, isabet oranınız ile oynadığınız rollere dair istatistikleri görebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak en fazla oynadığınız silah ve haritalar gibi istatistiklere de erişebilirsiniz.

Blitz.gg

Tracker.gg platformu gibi Blitz.gg de açık olarak herkesin kullanımına açık, ID’niz ile istatistiklerinizi sorgulayabileceğiniz bir site. Tracker.gg’ye oranla daha az istatistik sunan siteyi daha çok silah, harita, ajan ve maç geçmişine göz atamak isteyen oyuncular tercih edebilir.

Strats.gg

Bu yazımızda sizlere tavsiye edeceğimiz son site ise Strats.gg. Oyunculara sunduğu içerikler tarafından baktığımızda Blitz’e oldukça benzeyen sitenin ara yüzü daha sade bir yapıya sahip.

Sizler VALORANT istatistik görüntüleme siteleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Size hiç yardımları dokundu mu? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

VALORANT instalock yapma programı kullananlara kötü haber!

VALORANT Danışmanlık Bölümü gerçek mi?

VALORANT Ping Sorunu Çözümü Nasıl Yapılır?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor