Connect with us

Espor

VALORANT oyuncusu Muj, BBL Esports’a veda etti

BBL Esports’un VALORANT oyuncularından Muj, VCT 2022: EMEA Challengers 1 grup aşamasında yer almayacağını açıkladı.

VALORANT oyuncusu Muj, BBL Esports veda etti

15 Şubat Salı günü BBL Esports’un resmi YouTube hesabı üzerinden yayınlanan bir tanıtım videosu ile Mehmet “Turko” Özen’in takıma katıldığı duyurulmuş ve bizim de gündemimize gelmişti. Aynı günün akşam saatlerinde takımın VALORANT oyuncularından Serhat “Muj” Yüksel’in açıklaması ile birlikte taraftarlar ve espor severlerin kafası karıştı.

Takıma yeni katılan Mehmet “Turko” Özen’in duyurulmasından birkaç saat sonra Instagram ve Twitter hesapları üzerinden bir açıklama yayınlayan oyuncu, tabiri caizse takıma ve taraftarlara veda etti.

Instagram üzerinden yaptığı kısa açıklamasına “Dostlar güzel mesajlarınız için teşekkür ederim.” şeklinde başlayan Muj, “Herkes zamanı gelince yolcu kısmet bu zamanaymış bu topluluk, VALORANT en çok duygularımı değiştirdi hala sahnedeyim iyi ki varsınız” dedi.

Muj: “EMEA’da yokum”

Yayınladığı açıklamanın ekran görüntüsünü Twitter hesabı üzerinden paylaşan Yüksel, ilk açıklamasına ek olarak hakkında emeği geçen herkese teşekkür ederken, VCT 2022: EMEA Challengers 1 grup aşamasında yer almayacağını belirtti.

Yapılan duyurunun ardından sevilen pek çok kişi oyuncu ile iyi dileklerini paylaştı. Muj’un takım arkadaşı pAura “hakkında hayırlısı olsun kardeşim seviliyorsun” sözlerini paylaşırken bir diğer takım arkadaşı AsLanM4shadoW ise “tanıdıgım en karakterli ve güzel insanlardan biri her zaman bi kardeşin burda biliyosun baba yolun açık olsun seviliyosun unutma” dedi. BBL Esports’un VALORANT takım koçu Vlad ise “Yolun açık olsun kardeşim” dedi.

BBL Esports tarafında ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı.


İlginizi Çekebilir:

BBL Esports Turko transferini duyurdu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor