Connect with us

Espor

BBL Esports Turko transferini duyurdu

Kısa süre önce Dsyre ile yollarını ayıran Turko’nun yeni takımı BBL Esports oldu!

BBL Esports Turko transferini duyurdu

Yaklaşık bir ay önce sizler ile İtalya merkezli espor takımı Dsyre ile birlikte mücadele edeceğini duyurduğumuz Mehmet “Turko” Özen, yaklaşık bir hafta önce yaptığı duyuru ile birlikte bazı kişisel nedenlerden dolayı takımından ayrıldığını duyurmuştu.

Ayrılık haberinin resmi olarak duyurulmasının üzerinden yaklaşık bir hafta geçmesinin ardından kariyerinde daha önce Papara SuperMassive Blaze, Oxygen Esports ve looking4org gibi takımlarda forma giyen oyuncunun yeni takımı 15 Şubat Salı günü belli oldu.

BBL Esports’un öğle saatlerinde Twitter hesabı üzerinden sadece bir roket emojisi paylaşmasının ardından ortaya çıkan söylentiler, aynı günün akşam üzeri saatlerinde yayınlanan bir video ile doğrulanmış oldu.

Takımın resmi YouTube hesabı üzerinden yayınlanan bir tanıtım videosu ile Mehmet “Turko” Özen’in takıma katıldığı duyuruldu.

Transferin duyurulmasının ardından BBL Esports’un Genel Menajeri Özgür “root” Alagül “Hoşgeldin ClutchAdam” paylaşımını yaparken, takımın kurucularından Ferit “wtcN” Karakaya “Aramıza hoşgeldin TURKO ! #FORZABBL Kartlar yeniden dağıtılıyor…” ve Şükrü “Uthenera” Şentürk ise “Hype” mesajlarının yer aldığı paylaşımlarda bulundu.

Turko transferi sonrası BBL Esports VALORANT kadrosu

  • Ali Osman “AsLanM4shadoW” Balta
  • Hüseyin “aimDLL” Kabişteke
  • Serhat “Muj” Yüksel
  • Doğukan “QutionerX” Dural
  • Melih “pAura” Karaduran
  • Mehmet “Turko” Özen

İlginizi Çekebilir:

Mini: “Artık açıklama yapmanın vakti geldi”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor