Connect with us

Twitch

Anna Deniz izleyicilerini üzen haberi paylaştı

Twitch’in popüler isimlerinden Anna Deniz yayın yapmaya son verdi!

Anna Deniz izleyicilerini üzen haberi paylaştı

Son yıllarda popüler olan Twitch yayıncılarından biri olan Anna Deniz veya tam adı ile Anna Deniz Şaylan, 15 Şubat Salı günü Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile birlikte izleyicilerini üzecek haberi paylaştı.

YouTube kanalı üzerinden de içerik üretirken gördüğümüz Şaylan, takipçi ve izleyicilerine “Sevgili Chatim” diyerek seslendi. 15 Şubat salı gününden itibaren yayın hayatına son verdiğini açıklayan Şaylan, “Bugünden itibaren yayın hayatıma en azından şu an ön görebildiğim kadarıyla son vermeye karar verdim. Buna neden olacak hiçbir kötü olay gerçekleşmemesiyle artık kendimi farklı alanlarla ilgilenirken daha keyifli hissettiğimi fark ettim.” şeklinde konuştu.

Anna Deniz: “Twitch şimdilik ara verdiğim bir platform olacak.”

Takipçilerine kendisine verdikleri emekler nedeniyle teşekkür eden Anna Deniz, “Geçirdiğimiz 2-3 yıl benim için öğretiler dolu oldu. Hepinizi ayrı ayrı seviyorum. Ve teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Buralarda yine aktif olacağım. Ama Twitch şimdilik ara verdiğim bir platform olacak.” dedi.

Şaylan takipçilerini üzen açıklamasının sonunda ise takipçilerine anlayışları için teşekkür ederken, “Hepinizi biraz burukluk ve üzüntüyle ama geçirdiğimiz güzel ve komik zamanların sevinciyle kocaman öpüyorum.” sözleri ile veda etti.


İlginizi Çekebilir:

Mini: “Artık açıklama yapmanın vakti geldi”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Twitch