Connect with us

Espor

Fenerbahçe Espor koç kadrosunu güçlendiriyor!

Fenerbahçe Espor koç

Geleneksel spor arenalarında başarılar gösterdiği kadar espor arenasında da çeşitli takımları ile önemli başarılara imza atan Fenerbahçe Espor koç kadrosunu güçlendiriyor. Fenerbahçe Espor, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı duyuru ile League of Legends için yeni koç kadrosunu açıkladı.

Bugün paylaşılan Fenerbahçe Espor gönderisi ile takımın yeni ve güçlendirilmiş koç kadrosu açıklandı, 5 yeni isimle anlaşan Fenerbahçe Espor’un bu yeni kadrosunda ülkemizden 4 isim yer alırken Rusya’dan bir analiz sorumlusu da takımın kadrosuna katıldı. Bu transferler sonrasında takımın yeni koç kadrosu şu şekilde oldu:

  •  Arkhe (Sorumlu Koç)
  •  Invokid (Stratejik Koç)
  • Narrator (Koç)
  •  Gelabi (Analist)
  •  Click (Baş Analist)

https://twitter.com/FBespor/status/1493959349563240453

 

Kendilerine Fenerbahçe Espor ile katılacakları etkinliklerde bol şans, yeni görevlerinde başarılar dileriz. Fenerbahçe Espor şu anda şampiyonluk liginde 4 galibiyet ve 4 mağlubiyet ile 5. sırayı paylaşıyor. Bakalım bu güçlendirilmiş koç ekibi ile başarılarını artırarak ligde hedefledikleri üst sıralara ulaşabilecekler mi? Fenerbahçe Espor bu hafta Şampiyonluk Ligi’nde NASR ESPORTS ve Team Aurora ile karşılaşacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor