Connect with us

Güncel

VALORANT, SUNSET haritası ilk bakış!

VALORANT’ın görkemli haritası Sunset nasılmış hep birlikte göz atalım.

VALORANT Sunset ilk bakış

Riot Games, Champions turnuvasında yeni harita Sunset’i göstermişti ve orta görselliği sayesinde şu ana kadarki en görkemli haritalarından biri gibi görünüyor. Sunset, oldukça popüler ajanımız Gekko’nun evi olan Los Angeles’ta yer alıyor. Sunset haritası ile artık Gekko’nun doğduğu şehri de Kingdom’un ne hale getirdiğini de görme şansı yakalayacağız.

Sunset, diğer haritalarla karşılaştırıldığında öne çıkan bir özellik olarak orta bölgenin kontrolünün her iki takım için de mümkün olmasıyla dikkat çekiyor. Her iki takım da bir tur boyunca orta bölge üstünlüğünü elde etme şansına sahip, ancak orta bölgenin kontrolü her iki taraf için de kolay olmayacak, bu nedenle tüm tur boyunca bu bölgede takımların kendilerini göstermesi son derece önemli olacak gibi görünüyor.

VALORANT Sunset haritasında geçen bir sinematik yayınladı

Her şeyden önce, yeni harita görüntülerle ve oynanış videosunda da oldukça güzel görünüyor. Detaylı harita, içerisinde küçük detaylar da içeriyor, örneğin Los Angeles’ın o kaos ve trafiği gibi! Gerçekten ışıklandırmalı ve parlak harita, oyunun ilgi çeken haritalarından biri olabilir.

VALORANT’ın baş harita tasarımcısı Joe Lansford, harita hakkında “Oyun içinde üç alanlık haritanın çeşitli versiyonları var, ancak ilk kez orta kontrole ciddi bir şekilde odaklanan bir tasarım yaptık. Sunset, kontrol edilmesi zor ve iki takımdan birinin lehinde olmayan bir orta alana sahip. Genel olarak, keskin nişancı tüfekleri için iyi olabilir ve birçok fırsat da sunabilir. Sunset haritasının oyuncular için, orta kontrol stratejilerinin merkezi bir parçası haline getirmesini bekliyoruz” dedi.

Ajanlarımızın, Los Angeles haritasına nasıl giriş yaptığını görmek için sinematiği izlemeyi unutmayın!

 


İlginizi Çekebilir:

Valorant Champions 2023 Finali Belli Oldu: Paper Rex – Evil Geniuses

Nerf yiyen VALORANT ajanı Jett için lokma döktürdüler!

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel