Connect with us

VALORANT

VALORANT test sunucusu çok yakında kullanımda olacak

Oyuncuların çok beklediği özellik yolda.

VALORANT test sunucusu

Geliştirici ekipten kıdemli isimlerin yaptıkları açıklamalara göre VALORANT test sunucusu 2021 yılının ilk yarısında bizlerle olacak.

Riot Games League of Legends‘ta yeni içerikleri ve yamaları ana oyuna eklemeden önce Açık Beta Ortamı‘nı (PBE) oldukça etkin bir biçimde kullanıyor. Bu sayede aksaklıkları önceden fark ederek oyuna eklenmeden önce düzeltme şansı elde eden geliştiriciler böylelikle oyun içerisinde oluşacak karışıklıkların da önüne geçmiş oluyorlar. Riot Games bu sistemin çok yakında VALORANT için de başlayacağının mesajını verdi.

VALORANT test sunucusu

Geliştirici ekibin kıdemli isimlerinden olan Corrie Hardin paylaştığı bir blog yazısında konu hakkında önemli detayları paylaştı. ”Belirli özellikler yayınlanacak yada sınırlandırılacak ve yamalar yayınlanmadan önce belli bir süre burada olacaklar. Bu aynı zamanda daha fazla bilgi toplamamıza da yardımcı olacak. Böylece performans değişikliklerini yakalayabileceğiz ve oyuncuların karşılaşabileceği hataları erkenden ortaya çıkartabiliriz” ifadelerini kullandı. Hardin bunun haricinde sistemin 2021 yılının ilk yarısı içerisinde kullanıma açılacağını da sözlerine ekledi.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT