Connect with us

Güncel

VALORANT Türk Ajan hakkında ipuçları ortaya çıktı!

Oyunun en yeni PBE güncellemesinde VALORANT Türk Ajan hakkında önemli ipuçları yer alıyor!

VALORANT Türk Ajan

Türk oyuncu topluluğu online oyunlar arenasında büyük alan kaplayan bir topluluk. Hal böyle olunca oyunlarda kendimizden bir karakter görme isteği de oyuncularda uyanıyor. Pek çok oyunda ortaya atılan “Türk karakter ekleniyor” iddiaları asılsız kalsa da bu sefer bu iddialar oldukça sağlam görünüyor. VALORANT Türk ajan hakkında oyunun PBE versiyonunda bulunan içerikler bu iddiaları destekliyor. İşte VALORANT’a eklenmesi beklenen Türk ajan hakkında tüm detaylar:

Riot Games’in geçtiğimiz yıllarda yayınladığı FPS oyunu VALORANT dünyanın her yerinden oyuncuların ilgisini topladığı gibi ülkemizde de büyük ses getirdi. Oyunun toplam oyuncu sayısının %6.22’sini barından Türk oyuncu topluluğu oyunun çıkışından beri açıklanan her yeni ajanda “Acaba bu sefer Türk ajan mı?” sorusunu akıllarına getiriyordu. Oyunun PBE’de aktif hale gelen 4.05 yaması ise bu sorulara cevap olacak gibi görünüyor.

4.05 yamasında görülen ve Cypher tarafından gönderilen bir mailde yer alan bilgiler şu şekilde:

VALORANT Türk

“Çok değerli şantajcımızın gönderdiği şifreli mesajlarda bir ilerleme kat etmeyi başardım. Kesin konumu hala belirsiz ama Türkiye’de bir yerden geliyor. Bundan eminim. Şimdi şu soruya cevap vermelisin: Bu kişiyi bulduğumuzda ne yapacaksın? İdam etmene vicdanın izin vermez. Ama başka ne şansımız var onu bilmiyorum.

VALORANT Türk Ajan

VALORANT Türk ajan hakkında tek bilgi ise Cypher’ın bu maili değil. Bu mail ile birlikte bir de harita 4.05 yaması ile PBE’de yer aldı. Operasyon Planı haritasında bütün okların Türkiye’yi işaret etmesini de yukarıdaki maile bağlarsak Türk ajan veya Türkiye’de yer alan bir oyun alanının VALORANT’a eklenmesi oldukça olası görünüyor. Henüz Riot Games yetkililerinden konu hakkında bir doğrulama veya yalanlama gelmezken başta Türk oyuncular olmak üzere VALORANT oyuncu topluluğu bu konuya kendini oldukça ikna etmiş görünüyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel