Connect with us

VALORANT

VALORANT Türk ajan için Türk kahveli ve lokumlu yeni sinyaller geldi!

Yeni VALORANT ajanı hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor!

VALORANT Türk ajan için Türk kahveli ve lokumlu yeni sinyaller geldi!

Bir süredir konuşulan VALORANT Türk ajan için artık kara göründü. Geçtiğimiz dönemde VALORANT ajanlarından Cypher’ın mesajlarında Türkiye’den bir şantajcıdan gelen bir gönderiden bahsetmişti. Ortaya çıkan son bilgiler ile birlikte Türk VALORANT ajanı neredeyse doğrulandı.

28 Mart Pazartesi günü VALORANT’ın resmi web sayfası üzerinden yayınlanan “Ajanların Durumu – Mart 2022” yazısında Türk oyuncuları heyecanlandıran detaylar yer aldı. Oyundaki ajanların mevcut ve gelecekti durumu hakkında bilgilerin paylaşıldığı yazıda yeni gelecek VALORANT ajanından da bahsedildi.

Karakter yapımcısından VALORANT Türk ajan alıntısı

Bir ajanın geliştirilmesinin yaklaşık 12 ile 15 ay sürdüğü belirtilen yazıda yeni ajanın “avlamak üzere düşmanların peşine düşme heyecanını daha yoğun bir şekilde hissetmenizi sağlayacak” biri olduğundan bahsedilirken, Karakter Yapımcısı John Goscickis, yazının İngilizce versiyonunu da Türkçe versiyonunu da “Herkesin bir korkusu var.” alıntısı ile sonlandırdı.

Yazıda yeni ajandan yapılan bir alıntının haricinde bir görsel de paylaşıldı. Web sayfasının sunucusuna “lokum.jpg” ismi ile yüklenen görselde bir masanın üzerinde Türk kahvesi, lokum ve nazar boncuklu bir yüzüğün haricinde dizüstü bilgisayar ve bir sürü not kağıdı da yer aldı.

Yayınlanan görseli aşağıda görebilirsiniz.

VALORANT Türk ajan için Türk kahveli ve lokumlu yeni sinyaller geldi!

Sizler neredeyse doğrulanan VALORANT Türk ajan hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüzbinlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VCT 2022: EMEA Aşama 1 Challengers şampiyonu FunPlus Phoenix’e kötü haber!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT