Connect with us

VALORANT

VALORANT’ın 1.11 yaması çıktıktan sonra geri çekildi

Yama Amerika’da geri çekildi, Türkiye dahil olmak üzere diğer bölgelerde ertelendi

VALORANT

Teknik problemlerin hakim olduğu VALORANT’ın 1.11 yaması, Amerika’da çıktıktan sonra geri çekildi, diğer bölgelerde ertelendi.

Bugün yama notları yayımlanan güncelleme, bazı problemlerle oyuna geldi. Skye’ın oyuna eklendiği, Icebox’ın rekabetçi harita havuzuna sonunda geldiği ve uzun zamandır beklenen solak görüş açısının VALORANT oyuncularıyla buluştuğu 1.11 yamasının teknik problemleri, geliştiricilere bazı sorunlar yaşattı. Amerika’daki bölgelerde yapılmış olan, diğer bölgelerde yapılması beklenen yamanın getirdiği problemlerle birlikte 1.11 güncellemesi Amerika’da geri çekilirken diğer bölgelerde ertelendi.

VALORANT 1.11 yama notları belli oldu!

VALORANT’ın 1.11 yaması geri çekiliyor

“Dürüst olalım: 1.11 yaması teknik olarak adeta bir kâbustu. 30 dakika içinde Kuzey Amerika, Brezilya ve Latin Amerika için olan yamayı hep birlikte geri çekiyoruz. Diğer bölgeler içinse bir düzeltme yapana kadar yamayı erteliyoruz. Her yamada bunu söylediğimiz farkındayız, fakat desteğiniz için teşekkür ederiz.

Haftanın ilerleyen kısımlarında VALORANT First Strike elemelerini çok etkilemeyen bir zaman bulduğumuzda (ve tabii bir çözümümüz olduğunda) yamayı tekrar yükleyeceğiz. Skye’ın karakter kontratını başlattıysanız biz oyunu tekrar güncellemeden önce ilerleyemeyeceksiniz.”

Yeni ajanın kontratını başlayanların yamanın tekrar gelene kadar ilerlemesi mümkün olmayacak. Satın alınan eşyalar oyuncularda kalacakken hatalar çözülmedikçe Icebox rekabetçi havuzuna eklenmeyecek.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

1 Yorum

1 Comment

  1. Pingback: VALORANT'ın sorunlu 1.11 yaması sonunda hazırlandı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT