Connect with us

Wild Rift

League of Legends: Wild Rift bölgesel açık betası başladı!

League of Legends: Wild Rift bölgesel açık betası başladı. Türkiye’de ise Aralık ayında oynanabilir olacak!

League of Legends Wild Rift

League of Legends‘ın uzun zamandır beklenen mobil versiyonu Wild Rift, bölgesel açık betasının başladığını duyurdu!

League of Legends: Wild Rift; Endonezya, Japonya, Malezya, Filipinler, Singapur, Güney Kore ve Tayland‘da açık betasının başladığını duyurdu. Bölgesel açık beta hem Android hem de iOS cihazlar için şu anda kullanılabilir durumda. Yukarıda yazdığımız bölgedeki oyuncular an itibariyle oyunu Google Play Store veya App Store‘dan indirip oynayabiliyorlar!

Wild Rift resmi Twitter hesabı dün yaptığı duyuru ile şu mesajları vermişti:

“Bu şimdiye kadar geldiğimiz en büyük kilometre taşıydı. Oyunumuzu sizler açık betada oynarken geliştirmeye devam etmek için can atıyoruz.”

Wild Rift hatırlayacağınız üzere Riot Games 10.yıl kutlamaları sırasında birçok oyunla beraber tanıtılmıştı. Bu oyun, League of Legends’ın mobil için optimize edilmiş hali desek yanlış olmaz. Wild Rift, oynayacağınız oyunların daha kısa süreceği, şampiyon havuzu LOL’e benzer ve mobile özel şampiyon mekaniklerine sahip bir oyun olacak.

Daha önceden yapılan duyuruya göre aslında oyunun 2020 yılının sonunda kesin olarak çıkması planlanıyordu. Fakat korona virüs salgınından dolayı bazı bölgeler için çıkış ertelenmiş oldu. Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Okyanusya, Türkiye, Rusya, Tayvan ve Vietnam bölgeleri için çıkış tarihi 2020 Aralık olacak. Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Hindistan bölgesi için de şu an için düşünülen çıkış tarihi 2021 Bahar mevsimi.

VALORANT 1.11 yama notları belli oldu!

Elinden kalem düşmeyen...

1 Yorum

1 Comment

  1. Pingback: PUBG'nin yeni haritası Paramo'yu sizler için detaylıca inceledik!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wild Rift