Connect with us

Güncel

VALORANT’ın yeni haritası “Ohio” sızdırıldı!

VALORANT’a yeni eklenmesi beklenen harita “Ohio” sızdırıldı.

VALORANT'ın yeni haritası "Ohio" sızdırıldı!
Twitter: NRGgg

Daha önceki zamanlarda da VALORANT tarafında tanıklık ettiğimiz sızıntılara bir yenisi daha eklendi. En son oyuna Pearl haritasının eklenmesinin üzerinden yaklaşık 5 ay kadar bir süre geçti. Bu süreçte de birçok oyuncunun severek dereceli sıralarında gelmesini beklediği Split haritası da dereceli oyunların havuzundan kaldırılmıştı. Bunun üzerine yeni bir harita daha gelmesi oyunun oyuncu topluluğu tarafından bekleniyordu. Beklenen haritanın detayları henüz belli olmasa da, görselini ve ismini 18 Kasım tarihi itibariyle öğrenmiş bulunmaktayız. Hadi yeni haritanın görselini ve ismine bir göz atalım.

VALORANT’ın yeni haritası “Ohio” sızdırıldı!

Twitter’da bugün yani 19 Kasım tarihi itibariyle 982,7B takipçisi bulunan NRG sayfası, yeni haritanın görselini Twitter hesabı üzerinden paylaştı. NRG ekibinin bu sızıntıyı paylaşmasıyla birlikte, yeni harita Twitter’a ses getirdi ve büyük ilgi gördü. Şuan ise NRG’nin yapmış olduğu sızıntı paylaşımı 6.000 üzeri retweet ve 85.000 üzeri beğeni almış. İşte o paylaşım:

https://twitter.com/NRGgg/status/1593408724386865153

Henüz sadece görselinden haberdar olduğumuz bu harita hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce oyunda nasıl bir etkisi olacak? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

İlerleyen günlerde yeni haritanın detayları ile yeniden görüşmek üzere!

[Güncelleme 20. 11.2022 – 16.30]

NRG ekibi tarafından paylaşılan görselin ve bilginin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Sosyal medya üzerinde birçok hesap tarafından paylaşılan sızıntı haberinin bir şaka sebebiyle ortaya atıldığı oyuncular tarafından belirtildi.


İlginizi Çekebilir:

BBL Esports yeni sezon VALORANT kadrosunu duyurdu

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel