Connect with us

VALORANT

Türk VALORANT ajanı yetenekleri sızdırıldı!

Yayınlanan görselin ardından şimdi de Türk VALORANT ajanı için yetenekler sızdırıldı!

Türk VALORANT ajanı yetenekleri sızdırıldı!

Bir süredir konuşulan Türk VALORANT ajanı için neredeyse doğrulama gibi bir paylaşım Riot Games tarafından geçtiğimiz günlerde yapılmıştı. Paylaşımın yapıldığı web sayfasının sunucusuna “lokum.jpg” ismi ile yüklenen görselde bir masanın üzerinde Türk kahvesi, lokum ve nazar boncuklu bir yüzüğün haricinde dizüstü bilgisayar ve bir sürü not kağıdı yer almıştı.

VALORANT ve Türk oyun dünyasında ses getiren bu paylaşımdan kısa süre sonra isabetli paylaşımları ile tanından Valorleaks | Leaks & Info, Twitter hesabı üzerinden yeni ajanın yeteneklerini paylaştı.

Sızdırılan ve henüz doğrulanmamış olan yeteneklere hızlıca göz atalım.

Türk VALORANT ajanı yetenekleri

Avcı (C)

İzleri takip edebilen veya farenizi hareket ettirerek kontrol edebileceğiniz bir yaratık gönderin. Yaratıklar bir düşmana ulaştıklarında, düşman 3 saniye boyunca sadece yakını görebilir. İz başına sadece 1 yaratık gönderilir.

Ele Geçir (Q)

Bir küreyi elinize alarak ateşleyin. En fazla 1,5 saniye havada kalabilen küre yere çarptığında, yarıçap içindeki düşmanlar bağlanır, hasar alır ve sağır olur.

Musallat (E)

Havada kalacak ve sonra yere çarpacak bir küreyi elinize alın ve ateşleyin. Sonra tekrar havaya gidecek ve bir göze dönüşecek. Düşmanlar gözle görülürse ortaya çıkacaklar ve izlerini belli eden bir zayıflatma uygulanacak.

NightFall (X)

Bir karanlık sis dalgası gönderin. Sis bir rakibe çarparsa, sağır olur, izlenebilir olur ve zayıflar.

Valorleaks bu yeteneklere ek olarak izlenebilme zayıflatmasını açıkladı. Açıklamada belirtilene göre bu zayıflatma bir adım izi veya çizgi gibi var olacak. Zayıflatma uyguladıktan sonra, nereye giderseniz gidin, ayak sesleri veya bir çizgi izi sizi takip edecek ve düşmanlar bunu görebilecek.

Sizler neredeyse doğrulanan VALORANT Türk ajan hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüzbinlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Türk ajan için Türk kahveli ve lokumlu yeni sinyaller geldi!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT