Connect with us

Espor

VCT 2022: EMEA Aşama 2 Challengers playoff serileri devam ediyor!

Fnatic ile Guild arasında oynanacak kazananlar grubu serisi bugün 17:00’da başlayacak

VCT 2022: EMEA Aşama 2 Challengers playoff serileri devam ediyor!

Yaklaşık beş günlük aranın ardından VCT 2022: EMEA Aşama 2 Challengers’ta playoff heyecanı geri dönüyor. Son olarak kaybedenler grubu çeyrek final serilerinden galip ayrılan M3 Champions ve FunPlus Phoenix bir üst tura yükselmişti. Temsilcimiz cNed’in takımı Acend ise turnuvaya veda etmiş ve Danimarka’nın Kopenhag şehrinde düzenlenecek Masters turnuvasına katılma umutlarını kaybetmişti.

Team Liquid ise kaybedenler grubunda M3 Champions’a karşı aldığı mağlubiyet ile birlikte turnuvaya veda eden bir diğer takım olmuştu. Seriye Icebox haritasında aldığı galibiyetle 1-0 önde başlasa da Team Liquid, Fracture ve Bind haritalarını direnç gösteremeden kaybetmişti.

İlk finalist belli oluyor!

Fnatic ile Guild arasında oynanacak kazananlar grubu final serisi bugün saat 17:00’da başlayacak. Mücadeleden galip ayrılan takım VCT 2022: EMEA Aşama 2 Challengers playoff’larının büyük finaline yükselecek. Her iki takım hali hazırda Masters 2’deki yerini geçtiğimiz haftaki sonuçlarla birlikte garantilemişti.

Kaybedenler grubunda ise M3 Champions ve FunPlus Phoenix günün ilerleyen saatlerinde kozlarını paylaşacak. Turnuvayı üçüncü sırada bitirerek Masters 2 biletini almak için her iki takım da elinden geleni yapacak. Serinin kazananı bir sonraki turda Fnatic vs Guild mücadelesinin kaybedeni ile oynayacak.

  • 17:00 — Fnatic vs Guild
  • 20:00 — M3 Champions vs FunPlus Phoenix

Kaybedenler grubu final serisi yarın saat 17:00’da başlayacak. VCT 2022: EMEA Aşama 2 Challengers’ın şampiyonunun belirleneceği büyük final serisi ise 26 Haziran Pazar günü oynanacak. Bugün oynanacak karşılaşmaları Valorant’ın resmi Twitch kanalı üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor