Connect with us

Espor

VCT 2022 Masters 1 Reykjavík’e katılamayan FPX’in ödülü belli oldu

VCT 2022: Aşama 1 Masters – Reykjavík’e katılamayan FunPlus Phoenix’in alacağı ödül belli oldu.

VCT 2022 Masters 1 Reykjavík katılamayan FPX ödülü belli oldu

VCT 2022: EMEA Aşama 1 Challengers mücadelesinde şampiyonluğa ulaşan FunPlus Phoenix, takımdaki oyunculardan bir çoğunun nisan ayında düzenlenecek olan etkinliğe katılamayacak olması nedeniyle VALORANT Champions Tour 2022: Aşama 1 Masters – Reykjavík etkinliğine katılma şansını kaybettiği geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. FPX hakkında verilen yeni karar, kısa süre önce belli oldu.

2 Nisan Cumartesi gününün ilk dakikalarında VALORANT Champions Tour EMEA’nın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklama ile birlikte şampiyon olmasına rağmen etkinliğe katılamayan FunPlus Phoenix’in alacağı ödüller açıklandı.

FPX’e 25 bin dolar ve 200 puan ödül

Yayınlanan açıklamada belirtilene göre FunPlus Phoenix, VALORANT Champions Tour 2022: Aşama 1 Masters – Reykjavík etkinliğine katılabilseydi kazanabileceği en düşük para ödülü olan 25 bin dolar ile birlikte VCT 2022 kapsamında 200 puan kazandı.

VCT 2022: Aşama 1 Masters – Reykjavík’e FPX yerine giden Team Liquid ise, Masters 1 Reykjavík’deki mücadelesinde tam puan ve para ödülü kazanacakken, VCT 2022: EMEA Aşama 1 Challengers’ı dördüncü sırada bitirerek kazandığı 55 puanı ise alamayacak.


İlginizi Çekebilir:

Elramir: “Atıştığım kim varsa herkesten özür diliyorum”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor