Connect with us

Espor

VCT Masters Kopenhag playofflarında ilk gün tamamlandı!

VCT Masters Kopenhag playoff ilk gün karşılaşmaları tamamlandı!

VCT Masters

VCT Masters Kopenhag’da grup aşamalarının tamamlanıp playofflara geçilmesi ile heyecan daha da arttı. Geçtiğimiz 4 günün en iyi ekipleri gruplardan başarı ile çıkıp adını playoff aşamasına yazdırdı. Turnuvaya doğrudan playoff aşaması ile katılan ekipler ile gruplardan başarıyla çıkan ekipler bugünden itibaren kozlarını playoff karşılaşmalarında paylaşacak.

VCT Masters Kopenhag’da playoffların açılışını Paper Rex vs Guild karşılaşması yaptı. f0rspokeN’ın Covid-19 virüsü nedeni ile izolasyon alanından katıldığı karşılaşmada Asya-Pasifik temsilcisi Paper Rex EMEA ekibi Guild ile karşı karşıya geldi. Bir oyuncularının ana sahnede yer alamaması bu karşılaşmada Paper Rex ekibini durdurmadı. Guild, karşılaşmanın 2. haritasında uzatma ile turnuvaya tutunmaya çalışırken Paper Rex buna izin vermedi ve karşılaşmayı 2-0’lık skor ile kazandı.

Günün ikinci karşılaşmasında ise bir Türk oyuncumuzun da yer aldığı Fnatic ile FunPlus Phoenix karşı karşıya geldi. İzleyiciler tarafından maçın favorisi olarak görülen Fnatic bu karşılaşmada da hayranlarını yanıltmadı. Alfajer’li Fnatic yine kendisi gibi EMEA ekibi olan FPX karşısında 2-0’lık skor ile galibiyete ulaştı ve adını bir sonraki aşamaya yazdırdı.

VALORANT Masters Kopenhag’da heyecan bitmiş değil. Playoff karşılaşmaları yarın oynanacak maçlar ile devam edecek. Saat 18.00’de başlayacak ilk karşılaşmada Leviatán ve DRX karşı karşıya gelecek. Günün ikinci karşılaşması ise saat 21.00’de XSET ve OpTic arasında oynanacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor