Connect with us

Espor

VRL Türkiye: Birlik 2. Split’e çıkan ilk takım belli oluyor

VRL Türkiye: Birlik 2. Split’e çıkan ilk takım bu akşam belli olacak.

VRL Türkiye: Birlik 2. Split'e çıkan ilk takım belli oluyor

25 ve 26 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen açık elemelerin ardından VRL Türkiye: Birlik 2. Split kapalı elemelerinde mücadele edecek olan takımlar belli olmuş ve mücadele 27 Nisan Çarşamba günü başlamıştı.

27 Nisan ve devamındaki günlerde oynanan karşılaşmaların ardından bugün yani 30 Nisan Cumartesi günü lige çıkmaya hak kazanacak iki takımdan ilki belli olacak.

Fenerbahçe Esports ile Galakticos VRL Türkiye: Birlik 2. Split mücadelesinde

30 Nisan Cumartesi günü saat 18.30’da başlayacak olan karşılaşmada Fenerbahçe Esports ile Galakticos, kozlarını beş maçlık bir seri üzerinden paylaşacak.

Seride galibiyete ulaşan takım, VRL Türkiye: Birlik 2. Split liginde mücadele etmek için gerekli olan iki biletten birinin sahibi olacak.

Ligin ikinci ve son bileti için ise 1 Mayıs Pazar günü alt grup finalinde IF Parla Esports ile Fenerbahçe Esports – Galakticos karşılaşmasının mağlup tarafı karşılaşacak.

Takımların VRL Türkiye: Birlik 2. Split biletleri için vereceği mücadeleleri valorantleague_tr Twitch kanalı ve VALORANT Regional League TR: Birlik x Coca-Cola YouTube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT esporu için 2023 yılı planları paylaşıldı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor