Connect with us

Apex Legends

Western Digital, Apex Legends etkinliği BLAST Titans’a sponsor oldu!

23 Temmuz’da başlayacak olan etkinlikte 40 Avrupa takımı yer alacak.

Turnuva organizatörü BLAST, ilk defa düzenleyeceği Apex Legends etkinliği BLAST Titans için veri depolama şirketi Western Digital ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Ortaklık ile birlikte Western Digital’in oyun markası WD_BLACK, etkinliğinin sponsoru olacak.

BLAST Marka Başkanı Oliver Clarke ortaklık ile ilgili şu sözlere yer verdi: “WD_BLACK gibi lider bir oyun depolama markasıyla iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz – BLAST Titans, katılım beklentisiyle son derece eğlenceli ve heyecan verici bir etkinlik olmayı vaat ediyor. Markayı BLAST Titans deneyimine özgün bir şekilde entegre etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Haziran 2021’de BLAST, BLAST Titans’ın tanıtımıyla Apex Legends’a genişleyeceğini açıklamıştı. 23 Temmuz’da başlayacak olan etkinlikte 40 Avrupa takımı 40.000 € ödül havuzuna sahip turnuvada mücadele edecek. Etkinlikte yarışacak davetli takımlardan bazıları Gambit, Alliance, NAVI ve K1CK oldu.

Blast Premier CS:GO serisi ile tanınmasına rağmen, 2021’de Apex Legends ve Fortnite gibi daha fazla oyunla genişlemeye çalıştı. BLAST ayrıca bu sene içinde çeşitli Dota 2 etkinlikleri düzenledi.


İlginizi Çekebilir:

IEM Cologne 2021 Şampiyonu NAVI oldu!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends