Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

woxic’li Cloud9, BLAST Fall Showdown’a yarı finallerde veda etti!

.@w0xic’li Cloud9, BLAST Fall Showdown’a yarı finallerde veda etti!

woxic’li Cloud9‘ın, BLAST Fall Showdown macerası, yarı finallerde mousesports karşısında aldığı mağlubiyetlerin ardından sona erdi.

https://twitter.com/Cloud9/status/1333162974417215496?s=20

Turnuvanın 28 Kasım’da oynanan çeyrek finallerinde Complexity’i seride yenmeyi başaran Cloud9, bugün yarı finallerde mousesports ile karşılaştı. Rakibi karşısında her iki haritada da bariz skor avantajı ile maça başlamasına rağmen Cloud9, seriyi 2-0 kaybetti.

BO3 formatında oynanan yarı finallerin ilk haritası “woxic” ve ekibinin seçtiği Vertigo oldu. Maçın başlangıcından bir süre sonra mousesports karşısında 6-1 skor avantajına sahip olan “ALEX” liderliğindeki ekip, ilk yarıyı 9-6 geride kapattı. Cloud9 karşısında elde ettiği galibiyet serisini ikinci yarıda da başarılı bir şekilde sürdüren tecrübeli ekip mousesports, maçın skorunu 16-7 olarak belirledi. Takımı adına 23 frag toplamayı başaran “frozen”, maç süresince 1.65 KDA ile oynayarak maçın en dikkat çeken oyuncusu oldu.

İlk haritanın galibi mousesports, serinin ikinci maçında Cloud9 ile kendi seçtiği Inferno haritasında karşılaştı. “woxic” ve ekibi ilk haritada da olduğu gibi, rakibine karşı 8-1 skor avantajına sahipken ilk yarıyı ancak 8-7 önde kapatmayı başardı. “karrigan” liderliğindeki mousesports, maç skorunun 11-7 Cloud9 lehine olmasının ardından yakaladıkları galibiyet serisi ile maç skorunu 16-13 olarak belirledi. Cloud9 maçı kaybetmesine rağmen, maç süresince 26 frag toplamayı başaran ve kritik anlarda takımına yaptığı katkılarla “floppy”, maçın en dikkat çeken oyuncusu oldu.

woxic’li Cloud9, BLAST Fall Showdown yarı finallerinde elenmesi sebebiyle, ödül havuzundan 15,000$ kazandı fakat BLAST Fall Finals’a katılma fırsatını kaçırmış oldu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive