Connect with us

Espor

XANTARES: “Maça iyi başlamasak da kontrolü kaybetmedik”

İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş TYLOO karşılaşması sonrası düşüncelerini paylaştı.

Eternal Fire IEM Brazil 2023 kapalı Eternal Fire ve XANTARES

Ülkemizi Counter Strike arenasında temel eden sınırlı takımlardan bir olan Eternal Fire ekibinin yıldızlarından İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş TYLOO karşılaşması sonrası düşüncelerini paylaştı.

ESL Challenger Jönköping 2023 Group A karşılaşmaları kapsamında oynanan maçta, TYLOO karşısında Vertigo ve Overpass haritalarındaki galibiyetleri ile 2-0’lık bir skor ile zafere ulaşan taraf Eternal Fire oldu.

XANTARES: “Kontrolü kaybetmedik ve maçı kazanmayı başardık”

Karşılaşma sonrasında kişisel X hesabı üzerinden iki maçlık seri hakkındaki düşüncelerini paylaşan İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş, “Maça iyi başlamasak da kontrolü kaybetmedik ve maçı kazanmayı başardık.” dedi.

Yaptıkları hataların da olduğunu belirten oyuncu, bu hataları sürekli düzelttiklerini ve kendilerini geliştirdiklerini dile getirdi. Hedeflerinin EPL olduğunu belirten Dörtkardeşler, paylaşımını “Günün ilerleyen saatlerinde Nouns’a karşı oynayacağız. Sunucuda görüşürüz” ifadeleri ile sonlandırdı.

Eternal Fire ve XANTARES’in son dönem performansları hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir: 

Steam Türk Lirası çevirme! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor