Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

xfl0ud ve Ganginho Sangal Counter Strike takımının yeni oyuncuları oldu

Yasin “xfl0ud” Koç ve Illja “Ganginho” Chernichenko Sangal’ın yeni oyuncular oldu.

xfl0ud ve Ganginho Sangal Counter Strike takımının yeni oyuncuları oldu

Dün yani 27 Kasım Pazartesi günü Counter Strike takımı oyuncularından Can “kyuubii” Ali’nin Fnatic’e transfer olduğunu duyuran Sangal, aynı gün sosyal medya hesapları üzerinden yeni bir duyuru için 28 Kasım Salı gününün öğle saatlerini işaret etmişti.

28 Kasım Salı gününün öğle saatlerinde ise Sangal Counter Strike takımına dahil olan iki yeni isim duyuruldu. Belirtilene göre Yasin “xfl0ud” Koç ve Illja “Ganginho” Chernichenko önümüzdeki dönemde Sangal forması giyecekler.

xfl0ud: “Kritik bir pozisyonda olduğuma inanıyorum”

Sangal’a yabancı olmayan Yasin “xfl0ud” Koç, espor kariyerinin başında aynı formayı giymişti. Takımın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşıma göre 20 yaşındaki oyuncu transferin ardından şöyle konuştu:

“Genç bir kadroya katıldığım için çok mutluyum, buradaki asıl amacım kupalar kazanmak, LAN başarıları elde etmek ve güzel bir uyum içinde eğlenmek. Bu takımı bir üst seviyeye çıkarmak için kritik bir pozisyonda olduğuma inanıyorum. Akıllı, yetenekli ve genç oyuncularla birlikte bunu kısa süre içerisinde başarabiliriz.”

Takımın bir diğer yeni ismi olan Ukraynalı 22 yaşındaki oyuncu Illja “Ganginho” Chernichenko ise kendisine bu fırsatı tanıdıkları için Sangal’a minnettar olduğu dile getirip, “Oyuncular ve ekip, birlikte çalışılacak harika insanlar. Bu benim için yeni bir deneyim ve mücadele olacak, bunun unutulmaz bir yolculuk olacağını ve birlikte çok şey başaracağımızı biliyorum.” dedi.

Sönmez: “Kadromuzu tamamen değiştirmiş olduk”

Takım tarafından yapılan paylaşımda düşüncelerini paylaşanlar arasında Sangal CEO’su Hamza Sönmez de yer aldı. Sözlerine “2023’ün ikinci yarısında yapmaya başladığımız değişikliklerle birlikte kadromuzu tamamen değiştirmiş olduk.” diyerek başlayan Sönmez, “Bu, ekibimiz için yeni bir sayfa açarken birçok yeni zorluğu da beraberinde getirecek. Harika bireysel becerilere sahip, aynı zamanda takım oyunu yönünde de oldukça kuvvetli iki oyuncuyla birlikte bu süreci hızlıca atlatacağımıza inanıyoruz.” diye devam etti.

Takımın koçu Klesti “stikle-” Kola ise “xfl0ud ve Ganginho’nun aramıza katıldığını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İkisi de gerçekten harika oyuncular ve takımda oluşan boş pozisyonları doldurabilecek büyük potansiyele sahipler. Elbette onlar için zorlu olacak ama çalışma ve kararlılıkla galip geleceğimize ve bu kadronun potansiyelini göstereceğimize inanıyoruz.” diye konuştu.

Sangal Counter Strike takımı kadrosu

  • Linus “LNZ” Holtäng
  • Simon “Yxngstxr” Boije
  • Pere “sausol” Saumell
  • Yasin “xfl0ud” Koç
  • Illja “Ganginho” Chernichenko
  • Klesti “stikle-” Kola (Koç)

Sizler Sangal’ın yeni tamamlanan kadrosu hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

XANTARES: “Maça iyi başlamasak da kontrolü kaybetmedik”

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive