Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Yasin ”xfl0ud” Koç sağlık problemi nedeniyle bir süre Eternal Fire kadrosunda yer alamayacak

xfl0ud Eternal Fire aktif kadrosunda bir süre yer alamayacağını duyurdu

xfl0ud eternal fire

Profesyonel Counter Strike: Global Offensive oyuncusu Yasin ”xfl0ud” Koç, Eternal Fire aktif kadrosunda sağlık problemi nedeniyle bir süre yer alamayacağını Twitter hesabı üzerinden duyurdu.

Eternal Fire takımının CS:GO Elisa Invitational Winter 2021 Main Qualifier turnuvasındaki mücadeleleri tüm hızıyla devam ediyor. 3 Şubat 2022 tarihinde oynanan son maçında Sprout ekibini mağlup etmeyi başaran Eternal Fire takımının başarılı oyuncusu Yasin ”xfl0ud” Koç, Twitter hesabından kolunun kırıldığını ve bir süre aktif kadroda yer almayacağını duyurdu.

xfl0ud Eternal Fire aktif kadrosunda bir süre yer alamayacak!

Twitter hesabından paylaştığı gönderide kolunun Humerus bölümünün kırıldığını belirten oyuncu şu açıklamayı yaptı:

”Maalesef dün gece talihsiz bir şekilde kolumun Humerus bölümü kırıldı. Şu anki duruma göre 2-6 haftalık bir tedavi sürecim olucak bu süreçte aktif kadroda bulunamayacağım. Şans eseri sinirlere dokunmadığı için ciddi ve kalıcı bir hasar yok, en kısa sürede geri dönme dileğiyle <3. Ayrıca anlayış gösterip bu süreçte yanımda oldukları için @eternalfiregg ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”

Bu gönderinin altına da AsLanMashadoW, root, woxic gibi esporda tanınmış isimlerden geçmiş olsun mesajları geldi. Oyuncu, yaklaşık 2-6 haftalık bir süreçte Eternal Fire aktif kadrosunda yer alamayacak. Yerine hangi oyuncunun geleceği henüz belli değil.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive