Connect with us

Oyun

Açık dünya RPG oyunu Tower of Fantasy duyuruldu!

Genshin Impact benzeri rol yapma oyunu Tower of Fantasy sonbaharda çıkış yapacak

Yeni açık dünya RPG oyunu Tower of Fantasy duyuruldu!

Hotta Studios’un geliştirdiği Zelda ve Genshin Impact oyunlarına benzerliğiyle dikkat çeken Tower of Fantasy resmi olarak duyuruldu. Önümüzdeki sonbahar aylarında mobil cihazlara ve PC platformuna çıkarılması planlanan Tower of Fantasy, Steam ve Epic Games üzerinden indirilebilir olacak. Bunun yanı sıra Tower of Fantasy için ön kayıtlar açılmış durumda. Oyunun resmi websitesi üzerinden hem mobil hem de PC için ön kayıt yaptırabilir ve çeşitli ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Tower of Fantasy oyunculara devasa bir dünya sunacak

Tower of Fantasy içerisinde detaylı rol yapma mekanikleri ve geniş karakter oluşturma seçenekleri barındıran bir açık dünya rol yapma oyunu olacak. İnsan ırkının yıldızlararası kolonileşme planı dahilinde inşa ettiği Aida adındaki gezegende geçecek oyunda, Mara ismindeki kuyruklu yıldızın doğal kaynaklarından olan biri Omnium’u kazarak elde etmek için Tower of Fantasy inşa edildi. Elde ettiği zengin kaynaklar sonrasında giderek aç gözlü hale gelen insan ırkı Aida gezegeninin felaketine sebep oldu.

Sanat tasarımı ile Genshin Impact’ı anımsatan Tower of Fantasy‘de oyuncular karakterlerini istedikleri gibi şekillendirebilecek. Shirli, Nemesis, Frigg ve Zeke adındaki karakterlerin her biri benzersiz yeteneklere sahip olacak. Oyuncular co-op modunda arkadaşlarıyla birlikte boss savaşlarına katılabilecek ve kendilerini güçlendirebilecek. Karakterler tıpkı Genshin Impact oyununa benzer olarak ateş, buz ve yıldırım gibi elementler üzerine ustalaşacak ve yeteneklerini bu elementlere göre yapılandıracak.

Level Infinite tarafından yayınlanacak Tower of Fantasy için henüz net bir çıkış tarihi verilmedi. 2022 yılının üçücü çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanan aksiyon – rol yapma oyunu için yayınlanan duyuru videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun