Connect with us

Oyun

Star Ocean: The Divine Force’un çıkış tarihi açıklandı

Aksiyon rol yapma oyunu Star Ocean: The Divine Force Eylül ayında geliyor

Star Ocean: The Divine Force'un çıkış tarihi açıklandı

Square Enix, yılın merakla beklenen aksiyon rol yapma oyunlarından biri olan Star Ocean: The Divine Force’un çıkış tarihini açıkladı. 27 Ekim tarihinde PS5, PS4, Xbox Series S-X, Xbox One ve PC platformlarına gelmesi planlanan Star Ocean: The Divine Force, sürükleyici bir hikaye ve eğlenceli bir dövüş deneyimi sunacak. Çıkış tarihinin yanı sıra yayıncı şirket karakterler, mekanikler ve oyunun hikayesi hakkında ek detaylar paylaştı.

Star Ocean: The Divine Force’u şuanda Steam üzerinden ön sipariş vererek çeşitli hediyeler alabilirsiniz. Ön sipariş verenler hikayenin ana karakterleri Raymond ve Laeticia’ın kullanabileceği gelişmiş silahların yanı sıra oyun içerisine yerleştirilen mini oyunlarda kullanılabilecek para birimlerinin sahibi olacak. Bunun yanı sıra digital deluxe sürümünü satın alarak indirilebilir içerikler ve soundtracklere erişim sağlayabilirsiniz.

tri-Ace tarafından geliştirilen Star Ocean: The Divine Force, oyuncuların büyüleyici mekanları keşfetmelerine ve yapacağı seçimlerle kendi hikayelerini inşa etmelerine olanak tanıyacak. Yalnızca tekli oyuncu hikaye moduna sahip olacak oyunda diyaloglar, ikili ilişkiler ve karakterlerin derin hikayeleri ön planda tutulacak. Oyuncular herhangi bir kısıtlama olmadan gökyüzünü ve mekanları uçarak gezebilecek ve hızlı tempolu dövüş sisteminin keyfini çıkaracak.

Ekim ayında çıkış yapacak Star Ocean: The Divine Force içerisinde Türkçe dil desteği barındırmayacak. Square Enix‘in yayınladığı duyuru videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun