Connect with us

Oyun

X’e Bas, oyuncuların dünyasına hızlı bir giriş yaptı

X’e Bas, soruları ile oyuncuları terletmeye geliyor.

X'e Bas, oyuncuların dünyasına hızlı bir giriş yaptı

Kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından indirilen X’e Bas, soruları ile oyuncuları terletmeye geliyor. Mobil uygulama hem oyuncuları eğlenceli testleri ile sınıyor, hem de kazandıkları puanlar ile çeşitli ödüller alma fırsatı sunuyor.

Uygulamanın kullanıcıları haftanın belirli günleri gerçekleşen canlı testler ile oyunseverler birbiriyle yarışarak oyunlar, oyun içi puanlar veya özel olarak belirlenen farklı ödüller kazanıyorlar. Belirtilene göre toplamda sekiz sorunun olduğu testlerde ilk yedi soruya doğru cevap veren oyuncular finale kalıyor. Final aşamasında ise soruya doğru ve en hızlı şekilde cevap veren ödülü kazanıyor.

X’e Bas sadece test ile sınırlı kalmıyor

X’e Bas’ta oyuncular sadece testler ile vakit geçirmiyor. Oyuncular PlayStation, Steam, Xbox ve Nintendo gibi dijital oyun platformlarında yer alan içeriklerin fiyat değişimlerini takip edebilirler. Ayrıca severek izledikleri içerik üreticilerin oyun ve inceleme videolarını izleyebilirler.

Tüm bunlara ek olarak uygulamanın kullanıcıları testlerde yarıştıkları diğer kullanıcıların yorumlarını okuyup oyun hakkında bilgi sahibi olabilir, hatta Satın Al butonuna tıklayarak ilgili platforma giderek oyunu satın alabilirler.


İlginizi Çekebilir:

Melih “Paura” Karaduran’ın BBL Esports hikayesi sona erdi

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun