Connect with us

LoL

Yeni League of Legends şampiyonu Lillia için önizleme videosu paylaşıldı

Düşlerin çobanı bizlerle!

yeni League of Legends şampiyonu

Riot Games oyuncuların merakla beklediği yeni League of Legends şampiyonu Lillia‘yı ilk kez tamamen gözler önüne serdi.

Lillia Sihirdar Vadisi’ne giriş yapmaya hazır! Ormancı rolünde olacak şampiyona ilk bakışı atmamızı ve şampiyonun hikayesini öğrenmemizi sağlayan önizleme videosu Riot Games tarafından oyuncular ile paylaşıldı. Yeteneklerinin düşler ile ilgili olduğu açıkça görülen Lillia’nın 22 Temmuz Çarşamba günü oyuna eklenmesi planlanıyor.


Ionia bölgesinden olan şampiyon geliştiricilerin belirttiklerine göre sihirli bir ağacın düşü olarak dünyaya gelmiş olan sihirli bir geyik yavrusu. Her ne kadar çekingen görünse de düşmanlarını uyutabilme yeteneğine sahip olacak olan karakter aynı zamanda pasifi sayesinde de yeteneği ile isabet kaydettiği yüzeylere düş tozu bulaştırabilecek. Bu düş tozları ise Lillia’nın rakiplerine azami canlarının belli bir miktardaki yüzdesi kadar hasar verecek. Buna ek olarak düş tozları karakter ulti yeteneğini kullandığında rakiplerinin uyumalarını da sağlayacak.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL