Connect with us

LoL

Yeni şampiyonun fragmanı yayımlandı! Pyke: The Bloodharbor Ripper

Yeni, karanlık ve ürkütücü destek şampiyonu.

Geçtiğimiz aylarda vadiye gelecek olan yeni karakter hakkında bazı detayları öğrenmiştik. Artık bu karakteri yavaş yavaş öğrenmenin zamanı geldi. Karşınızda Pyke: The Bloodharbor Ripper.

Yeni şampiyonun fragmanı yayımlandı

League of Legends‘ın resmi youtube hesabından yeni şampiyona ait bir fragman yayımlandı. Yeni şampiyon agresif bir destek karakteri olacak. Ayrıca yeni şampiyonumuzun suya karşı özel bir yakınlığı olacak. Riot Games yeni karakter için oyuncuları eğlendirecek bir video yayımladı.

Riot Games sinyalleri vermişti

Fragmanda görüldüğü gibi yeni şampiyon beklenenden daha fazla ürkütücü ve hatta gördüklerimizden. Alt koridorda çok büyük bir kuvvet olabilir. Riot Games daha önce oyuncuları “Asla denize geri dönme!” diye uyardı. Ve artık bu uyarının nedenini daha rahat görebiliyoruz. Riot Reac3 de yeni şampiyonun yakın zamanda geleceği konusunda bazı söylemlerde bulunmuştu.

En ürkütücü destek şampiyonu

Yeni karakter neredeyse bütün destek şampiyonlarından daha ürkütücü ve dikkat çekici. Söylenenlere göre Pyke boğulurken onun gemi arkadaşları sadece izlemiş. Pyke’ın gözünde bütün Bilgewater suçlu. Zaten Riot Games de yaptığı açıklamada diğer destek şampiyonlarına göre daha karanlık bir karakter yaratmak istediklerini belirtti. Ayrıca yaptıkları açıklamada, yeni karakterin daha agresif olacağını ve düşmanlarını kendi başına da öldürmeyi başarabilen bir destek şampiyonu olacağını söyledi.

Yeni karakterin ne zaman geleceği hakkında bir bilgi yok. Şimdi dilerseniz Pyke’ın karanlık fragmanını izleyelim.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    LoL