Connect with us

VALORANT

Yeni VALORANT Ajanı için ilk detaylar gelmeye başladı

Yeni VALORANT ajanı ne zaman gelecek sorusunun cevabı yakında sona eriyor!

Yeni VALORANT Ajanı için ilk detaylar gelmeye başladı

VALORANT geliştiricilerinin kaleme aldığı ve aylık olarak yayınlanan Ajanların Durumu serisinin Mayıs 2021 için olan bölümü 28 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Mevcut ajanlar hakkında yeni detayların paylaşıldığı yazıda yeni VALORANT Ajanı için ilk detaylar paylaşıldı.

Yayınlanan yazıda Karakter Yapımcısı John Goscickis, Breeze haritasının çıkışı ile bir ajan yayınlamadıklarına dikkat çekerken, bunun nedenini hızdan çok kaliteye önem vermeleri olarak açıkladı.

VALORANT’ın çok ince dengeler üzerinde oynanan bir oyun olduğunu söyleyen Goscickis, her şeyin ince ayarlamalardan geçtiğinden ve oyuncuların beklentilerini karşıladık emin olmak istediklerini belirtti.

Açıklamanın devamında ise geliştirici oyuncuların beklediği mesajı verdi. İçerikte belirtilene göre yeni ajan 3.0 Yaması ile birlikte gelecek. Yeni ajana şu ana kadar eklenen yeteneklerin FPS oyunlarına aşina oyunculara tanıdık geleceği belirtilirken, açıklama şu sözler ile devam etti:

“Fakat eklediğimiz diğer öğeler, size tanıdık gelen bu yetenekleri sadece bizim ajan kadromuza özel kılacak. Bu yeni ajanın oynanışı, silahınıza güvenmeniz gereken anlar oluşturmaya dayalı. Umuyoruz ki @*&#*&!(&H! #$ &*! *%# &@! *U&^A! “@*!!*(@@*&^” (@&* ^@!^& &@! *&# &^C#^ANG W*^@ $O )(E&# *N@! S!T#$ Bakın şu işe ya, tam yazarken klavyem sapıttı. Yeni ajanla kısa süre içinde tanışacaksınız.”

Yayınlanan bu içeriğin ardından oyuncular tahmin yürütmeye başladı. Bazı oyuncular yeni VALORANT ajanı için yetenek engelleme gibi bir özelliğe sahip olacağını iddia ederken, yazıda paylaşılan görselin “Data_Transfer.jpg” isminde olması dikkat çekti.


İlginizi Çekebilir:

Rialrum Valorant kadrosu belli oldu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT