Connect with us

Espor

YouthCrew Kadrosunda Değişikliğe Giderek Xico’yu Transfer Etti

Lige istediği şekilde başlamayan ve gösterdiği kötü sonuçlarla birlikte eleştirilerin hedefi olan YouthCrew, orta koridor pozisyonu için önceden ligimizde HWA Gaming forması da giyen Francisco “Xico” Antunes  ile anlaştı.

Şampiyonluk Ligi‘nde başlayan Koreli oyuncu furyasının üyelerinden birisi de YouthCrew‘di fakat tecrübeli ekip istediği sonucu almış gibi gözükmüyor. CoCo‘nun hem istediği performansı vadiye yansıtamaması hem de bileğinde gerçekleşen sorun ile birleşince takım orta koridor pozisyonu için Xico ile anlaştı.

YouthCrew’de Başka Neler Olacak?

YouthCrew kulübünün kurucusu Kerem Eraslan kendi taraftar gruplarında yaptığı açıklama ile Şampiyonluk Ligi‘nin en geniş kadrosunu kuracağını belirtmişti. Bunun ilk hamlesi olarak Xico‘yu takıma katan ekip, bunun yanında takımın teknik kadrosuna da takviye yaptı. Teknik kadroya 1 koç ve 1 analizci daha dahil eden ekip, yapılan bu değişiklerin birbiriyle uyum sağlamasının ardından büyük bir çıkış yaşamak istiyor. YouthCrew takımının yaptığı takviyelerle birlikte nasıl bir performans sergileyeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor