Connect with us

ZULA

Zula 6.sezon Rekabet Turnuvası şampiyonu İstanbul Wildcats Akademi oldu!

Zula 6.sezon Rekabet Turnuvası şampiyonu İstanbul Wildcats Akademi ekibi oldu!

zula fastpay wildcats akademi

Zula 6.sezon Rekabet Turnuvası dün itibariyle sonlandı. Turnuva şampiyonu, Zula Süper Lig‘i domine eden fastPay Wildcats‘in akademi takımı olan İstanbul Wildcats Akademi oldu!

Türkiye’nin en kapsamlı ve başarılı takımlarından olan fastPay Wildcats, başarılana bir yenisini daha ekledi. Seviyesi Süper Lig’den biraz daha düşük olan bu turnuvada birbirinden farklı takımlar mücadele etti. Başka arenalarda da gördüğümüz Digital Athletics ve İstanbul Wildcats Akademi ile ICE Wizard’ESC ve Dante Espor‘un yarı finale yükseldiğini gördük.

ICE Wizard’ESC ile Digital Athletics ilk yarı final eşleşmesinde karşılaştı. Burada gülen taraf tecrübeli organizasyon Digital Athletics oldu ve ilk finalist olma başarısına eriştiler. İkinci yarı final eşleşmesinde de İstanbul Wildcats Akademi, Dante Espor karşısında kazanmayı başardı. Böylece finalin adı Digital Athletics-İstanbul Wildcats Akademi oldu.

Dün oynanan final karşılaşmasının sonucunda da gülen taraf İstanbul Wildcats Akademi oldu. Süper Lig’de de henüz mağlubiyet yüzü görmeyen organizasyonun Akademi ekibi Rekabet Turnuvası’nı kazanmayı başardı!

Şampiyon ekibi tebrik ediyoruz!

VALORANT oyuncuları, daha kısa süren bir derecesiz mod istiyor

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ZULA