Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

2v2 CS:GO turnuvası Red Bull Flick geri dönüyor!

Son açıklamalara göre 2v2 CS:GO turnuvası Red Bull Flick, geri dönüyor!

2v2 CS:GO turnuvası Red Bull Flick geri dönüyor!

Türkiye’nin en büyük ve en rekabetçi CS:GO turnuvalarından biri olan Red Bull Flick, 2022 yılında da yeni şampiyonunu belirleyecek. Yapılan resmi açıklamada belirtilene göre katılımcılarına özel bir deneyim yaşatmak için yola çıkan Red Bull Flick’te mücadele 9 Nisan’da yapılacak ilk çevrim içi elemeyle başlayacak.

Elemelere katılan tüm oyuncular, Red Bull tarafından tasarlanan CS:GO haritalarında 2’ye 2 formatında Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele edecek. Turnuvada şampiyonluğa giden yol 8 eleme turundan geçecek. 6’sı çevrim içi, İstanbul ve Ankara’da yapılacak 2 de çevrim dışı şehir elemesinde başarılı olan takımlar isimlerini play-off turuna yazdıracak.

Türkiye şampiyonu takım Red Bull Flick Kopenhag Invitational’a katılacak

Yılların eskitemediği oyun olan CS:GO’da takım arkadaşı ile beraber hünerlerini sergilemek ve Türkiye’nin en iyisi olmak isteyenlerin kıyasıya mücadelesine sahne olacak Flick’te play-off turu 9 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştirilecek.

Play-off turunu da başarıyla geçen takımlar, 14 Mayıs’ta İstanbul’da yapılacak büyük finalde Türkiye’nin en iyisi olmaya çalışacak. Finalde kupaya uzanan takım, Red Bull Flick Kopenhag Invitational’a katılma hakkı kazanacak.

Yapılan açıklamada paylaşılan bilgiler arasında 2v2 CS:GO turnuvası Flick’e kayıt olmak isteyenler için oluşturulan sayfaya RedBull.com/Flick adresinden ulaşılabildiği bilgisi paylaşıldı.

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive