Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Ayrılıkların ardından Eternal Fire ilk karşılaşmasına çıkıyor!

Eternal Fire güncel kadrosu ile birlikte bu akşam ilk maçına çıkacak.

Ayrılıkların ardından Eternal Fire ilk karşılaşmasına çıkıyor!

Koç Canpolat “hardstyle” Yıldıran’ın yollarını ayırması, oyuncular Ahmet “Paz” Karahoca’nın kişisel nedenler ve performans problemi sebebiyle, Özgür “woxic” Eker’in ise yeni teklifleri değerlendirmek istemesi ile yedeğe geçtiği Eternal Fire, geçtiğimiz haftalarda sık sık gündemimize gelmişti.

Takım bünyesinde yaşanan ayrılık ve değişimlerin ardından geriye XANTARES, imoRR ve xfl0ud’un kaldığı EF ekibi, güncel hali ile ilk karşılaşmasına bugün yani 7 Kasım Pazartesi günü INTEL ESL Türkiye Şampiyonası 2022 Sezonu kapsamında GENTLE ekibi karşısında çıkıyor.

Güncel Eternal Fire kadrosu gözler önünde

Eternal Fire ekibinin INTEL ESL Türkiye Şampiyonası 2022 Sezonu‘nun grup açılış karşılaşmalarındaki rakibinin belli olmasının ardından taraftarların aklında oluşan “takımın diğer iki üyesi kim olacak?” sorusuna cevap üçüncü kaynaklardan geldi.

CS:GO içerik platformu SiES ve Twitter kullanıcısı @versusGO’nun Faceit platformu üzerindeki EF takım sayfasına dayandırdıkları haberlerine göre takımda boş kalan 2 koltuğun sahibi Buğra “Calyx” Arkın ile birlikte EF Akademi takımı oyuncusu Alperen “TR0JN” Kılıç olacağı iddia edildi.

Henüz takım tarafından resmi açıklama gelmese de, Eternal Fire CS:GO kadrosu 7 Kasım Pazartesi günü saat 18.00’da üç maçlık seride GENTLE ekibi ile karşılaşacak. Seri, twitch.tv/esl_csgo_tr kanalı üzerinden


İlginizi Çekebilir:

Intel ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası 7 Kasım’da başlıyor!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive