Connect with us

Espor

Barış Can “KFCEatbox” Mercan, S2G Esports’taki görevine ara verdi

Barış Can “KFCEatbox” Mercan, S2G Esports hakkında aldığı yeni kararı açıkladı.

Barış Can "KFCEatbox" Mercan, S2G Esports'taki görevine ara verdi

PUBG Mobile ve VALORANT alanlarındaki takımları ile geçtiğimiz dönemde gündemimize gelen S2G Esports cephesinde yeni bir gelişme var. Takımın sahibi ve sevilen içerik üreticisi Barış Can “KFCEatbox” Mercan gelişmeleri duyurdu.

11 Ağustos Cuma gününün akşam saatlerinde kişisel Twitter hesabı üzerinden bir Tweet atan Mercan, özel sebeplerden dolayı bir süreliğine S2G yönetimindeki görevine ara verme kararı aldığını takipçileri ile paylaştı.

KFCEatbox: “S2G üyeleri ve yönetimiyle olan bağımı koparmayacağım

KFCEatbox açıklamasının devamında aldığı bu kararın takım için daha iyi olacağına ve kendisinin de daha güçlü döneceğine şüpheleri olmaması gerektiğini dile getirirken, şöyle devam etti:

“Bu süre zarfında S2G üyeleri ve yönetimiyle olan bağımı koparmayacağım ve onların da bu süreci en iyi şekilde yöneteceklerine inanıyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim, en yakın zamanda tekrardan görüşmek üzere.”

Sizler Barış G adı ile de bilinen Mercan’ın aldığı bu karar hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

PUBG Mobile 2.7 Güncellemesi detayları yayınlandı

PUBG Mobile Redeem Kod Nasıl Kullanılır? PUBG Mobile kod kullanma

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor