Connect with us

Güncel

BBL, şampiyonluk sonrasında da Twitch üzerinden büyük ilgi görmeye devam etti!

.@BBL_esports ekibi şampiyonluk sonrasında da Twitch üzerinde büyük ilgi görmeye devam etti!

BBL Esports

VALORANT First Strike Türkiye şampiyonu BBL Esports, şampiyonluk sonrasında da büyük ilgi görmeye devam etti. BBL bünyesindeki yayıncıların şampiyonluk sonrası açtığı yayınlar topluluk tarafından beğeniyle karşılandı!

Türkiye’de Riot Games tarafından düzenlenen ilk büyük resmi VALORANT turnuvasının şampiyonu BBL Esports oldu. Finalde rakibi Futbolist‘i 3-0 mağlup eden ekip belki de yıllarca konuşulacak bir ilke imza attı. Başlarda aynı kadro ile istediği başarıyı yakalayamayan ekip günler geçtikçe birbirine iyice ısınmış ve potansiyeli inanılmaz yüksek bir takım imajı çizdi. İlerleyen günlerde kendilerinden daha büyük başarılar da bekleyebiliriz!

Bu unutulmaz anlara sahne olan Riot Games Turkish yayını anlık olarak 70.000 kişiden daha fazla izleyici gördü. Sonrasında BBL ekibinin yaptığı yayınlar da aynı ilgiyle karşılandı. Şampiyonluğun ardından wtcN‘ın kanalında yapılan kutlama yayını 55.000+ maksimum izleyiciye tanık oldu. Bu yayında ekip genel olarak şampiyonluk ile ilgili konuştu ve bu süreçte emeği geçen herkes yayında teşekkür aldı.

Kutlama yayını sonrasında yine aynı ekip bünyesinde yapılan yayınlar da büyük ilgiyle karşılandı ve şöyle izlenme sayıları elde edildi:

  • Kendine Müziysen: 50.000+
  • Çağrı (Hype): 35.000+
  • Legoo: 15.000+
  • Russz: 10.000+
  • Jrokez: 10.000+
  • Cyber: 5.000+

Bu yüksek izlenmelerin ardından Kendine Müzisyen sosyal medya üzerinden izleyicilere teşekkür eden bir paylaşımda bulundu:

https://twitter.com/KendineMuzisyen/status/1335968543150649345

BBL Esports’u şampiyonluğundan dolayı kutlar, ekibi de ulaştığı bu izlenmeler adına tebrik ederiz!

Bedava PES 2021 versiyonu eFootball PES 2021 LITE çıktı!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel