Connect with us

Call of Duty

Call of Duty Challengers, 1 Milyon Dolarlık Ödül Havuzu İle Duyuruldu

Call of Duty Challengers hakkındaki pek çok detay paylaşıldı.

Call of Duty Challengers, 1 Milyon Dolarlık Ödül Havuzu İle Duyuruldu

Call Of Duty League, Call of Duty Challengers etkinliğinin tarih ve ödül havuzu da dahil olmak üzere detaylarını paylaştı. Toplamda 17 adımdan oluşacak olan etkinlik oyunda amatörler için verilen en büyük ödül havuzlarından birine sahip olacak.

Daha çok amatör takımları destekleme amacı ile hayata geçirilen organizasyonda ana ödül havuzu 1 milyon dolar olacakken, organizasyonun alt etkinliklerindeki ödül havuzları ise en az 10 bin dolardan başlayacak.

Call of Duty League’in Twitter sayfasından yapılan duyuru üç büyük turnuva olacağını ve diğer çevrimiçi turnuvaların çoğunun Cumartesi günleri oynanacağını söylüyor. 3 büyük etkinliğin ilki 2020 yılınını Ocak ayında Minnesota’da gerçekleşti. 250 bin ve 500 bin dolarlık diğer etkinlikler ise 2020 yılının yaz aylarında gerçekleşecek.

Minnesota’da gerçekleştirilen açılış etkiliğine 165’den fazla takım katılım sağladı. Etkinliğe İngiltere’den katılan Team Singularity, rakiplerinden üstünlük sağlayarak turnuvayı birinci sırada bitirdi ve 80 bin dolarlık ödülün sahibi oldu.

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call of Duty