Connect with us

Call of Duty

Call of Duty Warzone Oyuncu Sayısı 200’e Kadar Çıkacak!

Warzone, ilerleyen zamanlarda oyun içi oyuncu sayısını 200’e çıkaracak

Call of Duty: Warzone

Yakın zamanda hızlı bir çıkışla piyasaya damgasını vuran Call of Duty Warzone, oyun içindeki oyuncu kapasitesini ilerleyen zamanlarda arttıracak.

Çıktığı ilk 24 saat içerisinde altı milyon oyuncu sayısına ulaşarak Fortnite ve Apex’i bu istatistikte geride bırakan Call of Duty Warzone ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Call of Duty serisinin yeni bedava battle royale oyunu Warzone, şu an 150 olan oyuncu kapasitesini 200’e çıkaracak.

Infinity Ward’un eş başkanı Patrick Kelly, yaptığı açıklamada oyuncu sayısının 200 olmasının önünde bir engel kalmadığını belirtti.

Call of Duty Warzone Oyuncu Sayısı 200’e Kadar Çıkıyor

Patrick Kelly, konuyla ilgili aşağıdaki ifadeleri kullandı:

“Battle royale moduna birçok farklılık getirdik. Oyunu oynayacağımız dünyanın kesinlikle eşsiz olacağı düşüncesindeyim. Buna örnek olarak normalde 60-100 arası görülen oyuncu sayısının bizde 150 olduğunu söyleyebilirim. Aslında şimdiden 200 oyuncuyla oynuyoruz bile. Bu özelliği biraz daha sonra oyuna getireceğiz.”

Call of Duty Warzone oyununun bu hızlı çıkışı insanların içindeki battle royale isteğinin hâlâ sürdüğünü belirtti adeta bizlere. CoD gibi köklü bir seriden bedava ve böylesine halka hitap eden bir oyun çıkınca yüksek oyuncu sayıları çoğunluğu şaşırtmasa da böylesine bir yükselişi çoğu kişi beklemiyordu. Warzone’un nasıl gelişim göstereceğini önümüzdeki günlerde beraber göreceğiz.


İlginizi Çekebilir

NBA Oyuncusu Devin Booker, Ligin İptal Edildiğini Yayındayken Öğrendi

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call of Duty