Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Calyx: “Özgür’ün yaptığı şeyler prim için”

Calyx, woxic’in kendisi hakkında yaptığı açıklamaların prim için olduğunu ve Space Soldiers’ın woxic’i as kadro için değil, akademi kadrosu için çağırdığını iddia etti.

Calyx, woxic, Space Soldiers, kavga

Katıldığı canlı yayında woxic hakkında açıklamalar yapan Calyx, “Özgür’ün yaptığı şeyler prim için” dedi. Neden daha önce açıklama yapmadığını da söyledi.

Dün katıldığı canlı yayında bomba açıklamalar yapan Calyx, Özgür “woxic” Eker hakkında da açıklamalarda bulundu. Daha önce woxic’in “Buğra bizi sattı” açıklaması ile ilgili konuşan ünlü CS: GO oyuncusu, “Özgür’ün yaptığı şeyler prim için” dedi.

Kimsenin kendisine woxic’in açıklamalarındaki gibi konuşmadığını söyleyen Calyx, yüzüne karşı hiçbir şeyin söylenmediğini söyledi. woxic’in yayında anlattıklarının ise prim için olduğunu ve Dark Passage kadrosundan ayrıldıktan sonra da Özgür ile çok yakın olduklarını söyledi.

woxic’i as kadroya değil akademi kadrosuna çağırdılar

woxic’in “Space Soldiers ilk beni ve mini’yi denedi ama biz gitmedik” sözleri içinse bu konuyu araştırdığını ve sonradan Space Soldiers’ın o dönem woxic ve mini’yi akademi kadrosu için çağırdığını öğrendiğini söyledi. Space Soldiers’a girdikten bir hafta sonra Özgür’ü denediklerini ve 2 maç attıklarını söyledi. “woxic ilk bizi çağırdılar gitmedik” dedi ama aslında ilk beni çağırdılar” dedi.

woxic’in karakteri içinse yetenekli ve eğlenceli biri olduğunu ama çok fazla kendi bildiğini yaptığını söyledi. “Bir şeyi yapma dediğinde kesinlikle yapıyor” diyerek sözlerine devam etti.

“mini whatsapp’tan “beni de takıma aldırsana” yazıyordu”

mini’nin Space Soldiers’a girdikten sonra kendisine whatsapp’tan “beni de takıma aldırsana” yazdığını söyleyen Calyx, woxic’in canlı yayında söylediklerinin yanlış olduğunu ve kimsenin kendisine kötü davranmadığını söyledi.

Aslında olayın tamamen bundan ibaret olduğunu söyleyen Calyx, “En azından bana öyle anlatıldı” dedi.

Dark Passage’dan neden ayrıldı?

Dark Passage kadrosundan neden ayrıldığı hakkında da konuşan ünlü esporcu, takımdaki yaş ortalamasının küçük olması ve takımda profesyonel bir ortamın olmamasının ayrılık kararı almasında büyük etki yarattığını söyledi. Hatta o dönem takımda çok fazla kavga olduğunu, bir keresinde Çin turnuvası öncesi woxic ile Sasuke’nin küfürleştiğini ve Sasuke’nin oyun evinden ayrıldığını, 5 gün boyunca da gelmediğini söyledi.

woxic bu iddialara Twitter’dan cevap verdi

Buğra’nın anlattıklarının gerçek olmadığını ve daha önce hiçbir takım arkadaşına küfür etmediğini söyledi.

woxic zamanında Calyx hakkında sert açıklamalarda bulunmuştu. Bu videoda ise bu açıklamalardan birini görüyoruz. Calyx zamanında bu konular hakkında açıklama yapmamasını ise kendisinin doğruyu bilmesinden dolayı herhangi bir açıklama yapma gereği hissetmemesine bağladı.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive