Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Counter Strike 2 Beta süreci için yeni uyarı geldi!

CS2 Betasına katılmak için boşta bekleyenler için bir uyarı geldi.

Counter Strike 2 Beta süreci için yeni uyarı geldi!

Yeni CS:GO oyunu Counter Strike 2 veya kısa adı ile CS2’nin resmi olarak duyurulmasından bu yana neredeyse 1 hafta geçti. Bu 7 günlük süreçteki ilk heyecanın ardından birçok oyuncu oyunun sınırlı test sürecine dahil olmak için yollar aramaya başladı. Kısa süre önce ise oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden CS2 Sınırlı Test veya diğer adı ile Counter Strike 2 Beta sürecine katılmaya çalışanlar için bir uyarı yayınlandı.

Counter Strike 2 Beta süreci için önemli olan oyun süresi

Oyunun resmi duyurusu ile birlikte Counter Strike 2 Sınırlı Test süreci de başlamıştı. Yayınlanan ilk duyurularda Valve, bu test sürecine davet edilecek oyuncuların Counter-Strike 2 geliştirme ekibi tarafından önemli kabul edilen Valve resmi sunucularındaki son oyun süresi, güven faktörü ve Steam hesabı durumu gibi bir dizi faktöre göre seçileceğini açıklamıştı.

28 Mart Salı gününün ilk saatlerinde resmi CS2 hesabı üzerinden yayınlanan açıklama ile birlikte ise oyuncuların beta sürecine katılma hakkı kazanmayı yanlış anladıklarını görüyoruz.

Yayınlanan açıklamada, CS:GO’daki resmi eşleştirme sunucularında boşta kalmanın CS2 Sınırlı Testi için katılma şansını artırmadığı konusuna dikkat çekilirken, önemli olanın sınırlı test başlamadan önceki oyun süresinin olduğu belirtildi.

Peki sizde son durum ne? Counter Strike 2 Beta sürecine katılmaya hak kazanabildiniz mi? Tecrübelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Counter Strike 2 resmi olarak duyuruldu! İşte çıkış tarihi ve ilk detaylar

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive