Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Counter Strike 2 silahı sol ele alma özelliği kalkmış olabilir!

Counter Strike 2 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Counter Strike 2 silahı sol ele alma özelliği kalkmış olabilir!

Geride bıraktığımız hafta CS:GO’nun resmi sosyal medya hesapları ve web sayfası üzerinden Counter Strike 2 tanıtılmış ve gündeme bomba gibi düşmüştü. 22 Mart Çarşamba gününden bu zamana oyun için sınırlı test açılırken, veri madencileri de çalışmalarına başladı. Ortaya çıkan bilgilere göre Counter Strike 2 silahı sol ele alma özelliği kalkmış olabilir.

CS:GO’da silahı sol ele alma kodu en çok merak edilenler arasında yer alıyor ve profesyonel oyuncular dahil pek çok oyuncu tarafından tercih ediliyordu. 25 Mart Cumartesi günü ise içerik üretici Gabe Follower, bu özelliğin yeni oyun ile muhtemelen kaldırıldığına dikkat çekti.

Counter Strike 2 silahı sol ele alma kodu kaldırıldı

Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Gabe Follower, “Görünüşe göre Counter Strike geliştiricileri, el tarafını değiştirme seçeneğini tamamen kaldırdı.” sözlerine yer verdi.

Tweet’inin devamında Pavel Djundik tarafından hayata geçirilen Counter Strike 2 güncelleme takip edici Github dosyası üzerinden bir görsel paylaşan Gabe Follower, Ccl_righthand kodunun kaldırıldığına dikkat çekti.

Bu kararın alınması hakkında da konuşan içerik üretici, bu özelliğin kaldırılmasının muhtemelen artık oyunda kendi ayaklarımız ve gölgemizi görmemiz nedeniyle alındığını söyledi.

Counter Strike 2 silahı sol ele alma özelliği kalkmış olabilir!

Counter Strike 2’de kaldırılan silahı sol ele alma kodu

Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi hemen aşağıdaki yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

Counter Strike 2 resmi olarak duyuruldu! İşte çıkış tarihi ve ilk detaylar

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive