Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive 11. Yaşını kutluyor!

CS:GO 11. Yaşını kutluyor!

Counter Strike: Global Offensive 11. Yaşını kutluyor!

FPS oyunlarının en popülerlerinden Counter Strike: Global Offensive son zamanlarda Counter Strike 2 çıkışı ile gündemimizdeydi. CS 2 bir yana dursun, sevilen oyun 21 Ağustos 2023 itibari ile 11. Yaşını kutluyor.

Counter-Strike serisinin son oyunu olan CS:GO, oyuncular ile bundan tam 11 yıl önce, 21 Ağustos 2012 tarihinde buluşmuştu. Yıllar geçmesine rağmen hala aylık 26 milyondan fazla oyuncuya sahip olan oyun, son aylarda CS2 ile sık sık gündemimize geliyor.

CS:GO’nun 11. Yaşında Counter Strike 2 geliyor

Bugün yani 21 Ağustos 2023 tarihi Valve tarafından geliştirilen oyunun 11. Yaş günü olması ve Valve tarafından yapılan açıklamada yeni oyunun 2023 yılının yaz mevsiminde çıkacağının belirtilmesi pek çok oyuncuda Counter Strike 2 çıkış tarihinin de bugüne getirileceği konusunda beklenti oluşturdu.

Günün ilk saatlerinde beklemede olan çoğu oyuncu birkaç saat içerisinde herhangi bir duyurunun yapılmaması ile CS 2 çıkış tarihinin bugün olmayacağını anladı.

Sizler CS:GO’nun 11 yıllık serüveni hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce bu 11 yılda oyun deneyimi iyiye mi yoksa kötüye mi gitti? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

VALORANT sinema filmi iddiaları heyecanlandırdı!

VALORANT Mobile Jett oynanış videosu sızdı! VALORANT Mobile ne zaman çıkacak?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive