Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

CS2 13 Mart 2024 güncelleme notları paylaşıldı

PGL Major Copenhagen 2024 için geri sayım tüm hızı ile devam ediyor.

CS2 13 Mart 2024 güncelleme notları paylaşıldı

PGL Major Copenhagen 2024 için geri sayım devam ederken Valve, turnuva için hazırlanan Copenhagen Major Hub ve turnuvaya dair diğer özellikleri oyuna ekleyen CS2 13 Mart 2024 güncelleme notları paylaşıldı.

İlginizi Çekebilir: PGL Major Copenhagen 2024 açılış karşılaşmaları takvimi açıklandı

PGL Major Copenhagen 2024 Pick’Em Challenge’ın da oyuna eklendiği güncellemede oynanış kısmında ise Molotof ateşinden dolayı meydana gelen bir durum ele alındı.

CS2 13 Mart 2024 güncelleme notları

[COPENHAGEN 2024 MAJOR]

  • Copenhagen Major Hub artık kullanıma hazır. Turnuva öğeleri satın almak, Pick’Em Challenge oynamak ve daha fazlasını yapmak için merkezi ziyaret edin.
  • Yükseltilebilir Copenhagen 2024 Coin’i almak için Copenhagen 2024 İzleyici Bileti satın alabilirsiniz. Aktif bir İzleyici Bileti ile, jetonunuzu yükseltebilir ve Pick’Em Challenge’ı oynayarak ekstra hatıra paketleri kazanabilirsiniz. Ek olarak, Pick’Em Challenge performansınızı arkadaşlarınızla karşılaştırabileceğiniz bir liderlik tablosunda da görüneceksiniz.
  • Prime statüsüne sahip tüm oyuncular Pick’Em seçimlerini ücretsiz olarak yapabilir! Ancak, bir etkinlik aşamasından meydan okumaları tamamlamak ve ödüller kazanmak için, o aşama başlamadan önce bir Viewer Pass’ı etkinleştirmeniz gerekecek.

[OYNANIŞ]

  • Molotof ateşi, ateşin arkasını görebilen bir oyuncunun rakibi tarafından görülememesi durumunu ele alacak şekilde ayarlandı.

Sizler CS2 13 Mart 2024 güncelleme notları hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT herkese yazma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

Twitch abonelik fiyatları zamlandı! İşte Twitch yeni abonelik fiyatları

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive