Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

CS:GO Sınırsız Mermi Kodu Nedir? Nasıl Kullanılır?

CS:GO’da sınırsız mermiye ihtiyaç duyanlar için CS:GO Sınırsız Mermi Kodu rehberimiz yayında!

CS:GO Sınırsız Mermi Kodu Nedir? Nasıl Kullanılır?

CS:GO’nun popülerliği, Counter-Strike 2’nin duyurulması ile birlikte artmaya devam ediyor. Rekabetçi oyun dünyasında oldukça popüler olan oyunun sevenleri için içerikler üretmeye devam ediyoruz. Birçok farklı silahın yer aldığı oyunda bazı durumlarda, sınırsız mermiye ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte bu yüzden sizler için CS:GO sınırsız mermi kodu nedir ve nasıl kullanılır? yazısını hazırladık!

CS:GO Sınırsız Mermi Kodu

CS:GO’da sınırsız mermi kodu “sv_infinite_ammo 1” olarak biliniyor. Bu kodu kullanarak, oyunda herhangi bir silahınızda sınırsız mermiye sahip olabilirsiniz.

Bu kodu kullanmak için, öncelikle oyuna giriş yapmak ve konsolu açmanız gerekiyor. Daha sonra, konsola “sv_cheats 1” yazarak hile modunu etkinleştirin. Ardından, sınırsız mermi kodunu yazmak için “sv_infinite_ammo 1” yazın ve Enter tuşuna basın. Artık herhangi bir silahınızda sınırsız mermiye sahipsiniz.

Eğer sınırsız mermi özelliğini kullanmak istiyor ama şarjör de değiştirmek istiyorum derseniz ise “sv_infinite_ammo 2” kodunu kullanabilirsiniz.

CS:GO Sınırsız Mermi Kodu Nedir? Nasıl Kullanılır?

CS:GO Sınırsız Mermi Kodu Nedir? Nasıl Kullanılır?

CS:GO Kodları Nasıl Kullanılır?

CS:GO’da kodları kullanmak oldukça kolay. Ancak, kodların kullanımı bazen oyundan oyuna değişebildiği için sizlerle CS:GO’da kod kullanımı nasıl yapılır diye göstermek istedik. Bazı oyunlarda, kodları kullanabilmek için hile modunu etkinleştirmeniz gerekir. Diğer oyunlarda ise, kodları kullanmak için konsolu açmanız yeterlidir.

Oyun içerisinde konsolu açmak için, oyuna giriş yapmanızın ardından kendinizin ayarlardan belirlediği özel tuşa veya klavyenizdeki tilde tuşuna yada “~” tuşuna basın.

CS:GO’da sınırsız mermi kodu kullanmak oldukça basit bir işlemdir. Ancak, bu kodun kullanımı bazı durumlarda hile olarak kabul edilebilir ve hesabınızın yasaklanmasına neden olabilir. Bu nedenle, kodları kullanmadan önce dikkatli olmanız ve oyunun kurallarına uymanız önemli.


İlginizi Çekebilir:

Counter Strike 2 Beta süreci için yeni uyarı geldi!

Counter Strike 2 resmi olarak duyuruldu! İşte çıkış tarihi ve ilk detaylar

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive