Connect with us

Espor

Digital Athletics VALORANT takımının yeni üyeleri tanıtıldı

Digital Athletics VALORANT takımının yeni üyeleri tanıtıldı.

Digital Athletics VALORANT takımının yeni üyeleri tanıtıldı

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi 2024 1. Split’i 9. sırada bitiren Digital Athletics, yeni sezonda ligde olmasa da VALORANT alanındaki çalışmalarına devam ediyor. Son olarak Digital Athletics VALORANT takımının yeni üyeleri tanıtıldı.

14 Mayıs Salı günü takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden arka arkaya yapılan paylaşımlar ile takımın yeni koçu ve oyuncuları açıklandı.

Yapılan paylaşımlara göre yeni sezonda VALORANT takımında koçluğu Melih Serkan “Meseka” Kaya yaparken, Meseka’ya asistan koç olarak Alperen “Falperenty” Arslan destek olacak.

Oyuncu tarafında ise yeni sezonda Digital Athletics forması giyecek isimlerin Arda “wezzy” Celbiş, Metin “WerlasS” Ünal ve Soner “audaz” Ekiz olduğu açıklandı.

Meseka: “Bir enkaz devraldığımın farkındayım”

Takımın yeni koçu Melih Serkan “Meseka” Kaya transferi sonrası yaptığı açıklamada DA ailesine katıldığı için çok mutlu olduğunu dile getirip şöyle devam etti:

“Bir enkaz devraldığımın farkındayım ancak bu takımın genlerinde çok daha iyi noktaların olduğunun da bilincindeyim. Tekrardan ait olduğumuz yere yükselmek için var gücümüzle çalışacağız. Kafanızdaki sorulara önden cevap olması adına, elemelerden önce bana en doğru projeyi sunan takım DA’ydı. Lig elemelerinde yeni kadroyla oynayabileceğimizi düşünerek bu riski almak istedim. İzin çıkmadı, kendi kaderimizi kendimiz belirleyemedik ama olsun. İstemediğim bir yapılanmaya gidip tek sezonda yıpranmaktansa bu tercihin daha doğru olacağını düşündüm kendimce. Umarım her şey dilediğimiz gibi olur.”

Yardımcı koç Alperen “Falperenty” Arslan ise “Uzun soluklu bir yola çıkıyoruz. Takım, dinamik ve fazla iddialı. Staff olarak elimizden gelenin en iyisi yapıp çok iyi işler çıkartmak için sabırsızlanıyorum.” dedi.

Digital Athletics VALORANT takımı kadrosu

Yeni transferlerin ardından Digital Athletics VALORANT takımı kadrosu aşağıdaki gibi şekillendi.

  • Yiğithan “DeepMans” Kesici
  • Kılıçarslan “KILICARSLAN” Atila (Substitute)
  • Muhammed “mini” Salman
  • Soner “audaz” Ekiz
  • Metin “WerlasS” Ünal
  • Arda “wezzy” Celbiş
  • Melih Serkan “Meseka” Kaya (Koç)
  • Alperen “Falperenty” Arslan (Asistan Koç)

Sizler Digital Athletics VALORANT takımının yeni isimleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT herkese yazma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

Twitch abonelik fiyatları zamlandı! İşte Twitch yeni abonelik fiyatları

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor