Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Emre “Duggy” Oktay’ın yeni evi The Chosen Few oldu

The Chosen Few CS:GO takımı bünyesine Emre “Duggy” Oktay’ı kattı.

Emre “Duggy” Oktay'ın yeni evi The Chosen Few oldu

Türkiye’nin merakla Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimlerini beklediği 13 Mayıs Cumartesi günü ülkemizden çıkan CS:GO takımlarından biri olan The Chosen Few’da da heyecanlandıran bir gelişme yaşandı.

13 Mayıs Cumartesi gününün öğle saatlerinde takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuru ile birlikte 20 yaşındaki oyuncu Emre “Duggy” Oktay’ın yeni evinin The Chosen Few olduğu espor severler ve taraftarlar ile paylaşıldı.

Duggy, ESEA League Season 45 boyunca The Chosen Few ile beraber

Geçtiğimiz dönemde Eternal Fire, EF Academy, Şahangiller Espor, ve İstanbul Wildcats gibi takımların formasını giyerken izlediğimiz Oktay, takım tarafından yapılan açıklamaya göre ESEA League Season 45 boyunca mücadeleye dahil olacak.

Genç esporcu transferinin duyurulmasının ardından paylaştığı Tweet’te düşüncelerini “Hoş bulduk. Daha önce beraber oynadığım @colorzzcs ve @kenshincs_’den sonra birbirinden iyi 2 oyuncu olan @SPELLANCSGO ve @LibidoCSGO ile beraber oynama fırsatını yakalamış oldum. Bu sezon Advanced’iz, diğerini siz tahmin edin” şeklinde paylaştı.

Bu transfer hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer tüm okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

CS:GO Sınırsız Mermi Kodu Nedir? Nasıl Kullanılır?

CS:GO round süresi uzatma nasıl yapılır?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive