Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL, Kadın oyuncular için yeni CS:GO turnuva serisini duyurdu!

#GGFORALL adlı yeni CS:GO turnuva serisini duyuruldu!

Küresel turnuva organizatörü ESL Gaming, 500.000 $ ödül havuzunun yanı sıra #GGFORALL adlı yeni bir çeşitlilik ve kapsayıcılık programıyla kadın oyuncular için yeni bir CS:GO turnuva serisini duyurdu.

Yeni CS:GO turnuva serisi, farkındalığı artırmayı, fırsatlar sağlamayı ve CS:GO’da kadınların temsilini iyileştirmeyi amaçlıyor. Kuzey Amerika ve Avrupa’dan sekiz takımın yer alacağı turnuva serisine ek olarak, kadın oyuncular konseyi ve kadın yetenek geliştirme programını da duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre, duyurulan turnuva serisi, oyun oynamayı daha kapsayıcı, saygılı ve güçlendirici hale getirmeyi amaçlayan #GGFORALL adlı daha geniş bir girişimin parçası olacak. Program, çevresel etkiyi azaltmak, kapsayıcı bir oyun topluluğu oluşturmaya yardımcı olmak ve daha pek çok şey için birkaç Kurumsal Sosyal Sorumluluk girişimini içerecek.

Yeni kadın liglerinin ödül havuzu 150.000$ olacak ve turnuvanın finalleri Haziran 2022’de DreamHack Dallas’ta ve Kasım 2022’de DreamHack Winter’da oynanacak.

Ayrıca DreamHack etkinlikleri sırasında oynanacak bağımsız turnuvalar da duyuruldu. Bu turnuvalar 100.000$ değerinde bir ödül havuzuna sahip olacak ve ilk etkinlik Temmuz 2022’de DreamHack Valencia’da gerçekleşecek.

Son olarak ESL, ESEA’nın kadın takımları için ESL Nakit Kupaları içereceğini ve tam kadın kadrosuna sahip takımlara 4.000 $ ödül havuzundan pay için ayda iki kez rekabet etme fırsatı vereceğini duyurdu.


İlginizi Çekebilir:

2022 yılında gerçekleşecek Hearthstone turnuva programı açıklandı!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive