Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Eternal Fire PGL Major Copenhagen 2024 Major aşamasında!

Eternal Fire PGL Major Copenhagen 2024 Major aşamasına katılmaya hak kazandı.

Eternal Fire PGL Major Copenhagen 2024 Major aşamasında!

Counter Strike 2 arenasındaki temsilcilerimizden Eternal Fire bayrakları astırdı! Verilen mücadelelerin ardından Eternal Fire PGL Major Copenhagen 2024 Major aşamasına katılmaya hak kazandı.

Temsilcimiz PGL Major Copenhagen 2024 serüvenine Valve bölgesel sıralaması ile davet aldığı Avrupa kapalı elemeleri ile başladı. 18-20 Ocak tarihlerindeki elemelerde 16 takım arasında 3-0’lık namağlup seri ile ikinci olarak yer alan EF, PGL Major Copenhagen 2024: European RMR A’a yükselmişti.

PGL Major Copenhagen 2024: European RMR A aşaması 14 Şubat Çarşamba günü start aldı. Dört gün boyunca verilen mücadelelerin ardından temsilcimiz, Ninjas in Pyjamas, Team Falcons ve BetBoom Team karşısında galibiyete ulaşırken, G2 Esports ve FaZe Clan karşısında ise mağlup oldu.

European RMR A’daki 3-2’lik skoru ile 6-8. sırada yer alan temsilcimiz, bu sıralaması ile PGL Major Copenhagen 2024 Major aşamasına direkt olarak katılmaya hak kazandı.

PGL Major Copenhagen 2024 Major aşaması toplamda 1 milyon 250 bin dolarlık ödül havuzu ile birlikte 17-31 Mart tarihleri arasında Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da gerçekleştirilecek.

Eternal Fire oyuncuları PGL Major Copenhagen 2024 Major bileti sonrasında konuştu

Major biletinin alınmasının ardından takım üyeleri duygu ve düşüncelerini kişisel sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı. Takımın popüler esporcusu İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş yaptığı paylaşımda takım arkadaşları ve taraftarlara şu ifadeler ile teşekkür etti:

“Mücadelelerimizde bize mental ve taktiksel olarak her zaman yardımcı olan koçumuz @Fabr1O; bize her zaman inanan, bizi destekleyen ve ailesi gibi gören @1NCONcsgo; arka plandaki tüm sorunları çözen ve bizim için elinden gelen her şeyi yapan @Sunvitacs. Hepinize özel olarak teşekkür etmek istiyorum, iyi ki varsınız”

Eternal Fire’ın Oyun İçi Lideri(IGL) Engin “MAJ3R” Küpeli ise duygularını şöyle paylaştı: “Bu maç genel olarak benim ve hayatım için çok önemliydi. Bugün, bu kadar yıl süren sıkı çalışmanın ardından kazandığımız ve kendimi daha iyi bir lider ve daha iyi bir oyuncu haline getirdiğim için gerçekten mutluyum. Mesajınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar herkese cevap veremiyorum.”

Takımın CEO’su Furkan Güven ise “ETERNAL FİRE BİR KEZ DAHA MAJORDA! Bu güzel insanlara teşekkür ederim. Dünyanın en güzel takımına değil ailesine sahibim. Destekleyen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Daha yeni başlıyoruz.” dedi.

Sizler Eternal Fire ekibinin son performansı hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT herkese yazma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

VALORANT aim geliştirme nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive