Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Eternal Fire rekor kırdı! Eternal Fire HLTV sıralamasında tüm zamanların zirvesinde

Eternal Fire HLTV sıralamasında tüm zamanların zirvesinde.

Eternal Fire rekor kırdı! Eternal Fire HLTV sıralamasında tüm zamanların zirvesinde

Counter Strike alanındaki temsilcilerimizden Eternal Fire, en son gündemimize İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş TYLOO karşılaşması sonrası yaptığı açıklamalar ile gelmişti. Son olarak temsilcimiz Eternal Fire HLTV dünya sıralamasında tüm zamanların zirvesindeki yerini aldı.

EF, 27 Kasım Pazartesi günü güncellenen HLTV dünya sıralaması ile birlikte hem kendi hem de diğer Türkiye merkezli espor takımlarının rekorunu kırdı. Son güncelleme ile dünya sıralamasında 3 sıra daha yükselen Eternal Fire, dünyanın en iyi 11. Counter Strike takımı oldu.

10. sırada Virtus.pro’nun yer aldığı sıralamada temsilcimiz, Astralis, BIG, Ninjas in Pyjamas gibi takımları geride bıraktı.

Eternal Fire CEO’su Güven: “Bu rekor gurur verici”

Rekorun kırılmasının ardından kişisel X(Eski Twitter) hesabı üzerinden duygu ve düşüncelerini paylaşan Eternal Fire CEO’su Furkan Güven, “Bu rekor gurur verici. Ama hepsinden öte bir şeyler söyleyip teşekkür etmek istiyorum. Başta bu projeye kendini adayan herkese ve taraftarlarımıza, destekleyen herkese.” diyerek başladığı teşekkür mesajına şöyle devam etti:

“En başından beri bana inanıp yanımda olan ara sıra sürtüşsek de 🙂 kardeşimden öte olan @XANTAREScsgo ya. Birbirimize ara sıra naz niyaz trip atsak da en profesyonel gördüğüm çok sevdiğim @w0xic kardeşime. Bazen laf anlamasa da çokta kızsam sevdiğim @CalyxCSGO, her zaman her şeyi anlayışla karşılayan bir diğer kardeşim @imorcs ya. Aramızda bulunan en genç yetenek olan hep desteklediğim ve destek olacağım @wicadiacs, Çocuklarından ailesinden vakit kısıp gece gündüz çalışan @Maj3r_, bu sene tanıdığım en sağlam karakterli koçtan öte olan @Fabr1O ye, Ve her şeyi sırtlayan göğüs geren ekibin gizli kahramanı @Sunvitacs kardeşime, akademi ekibine, medya ekibine ve bünyemizde bulunan bütün dostlarıma teşekkür ederim.”

Açıklamasını sonlandırırken bugünün kendisi için özel bir gün olduğu belirten Güven, “Yeni bir rekor kırdık. Biz Aileyiz derken hep bundan bahsettim. Biz kocaman bir aileyiz. Böylede devam edecek. Daha iyi günler bizi bekliyor” diye ifade etti.

Eternal Fire HLTV sıralaması geçmişi

Eternal Fire rekor kırdı! Eternal Fire HLTV sıralamasında tüm zamanların zirvesinde

Eternal Fire HLTV sıralaması hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Sizce temsilcimizi yakın zamanda ilk 10 içerisinde görebilecek miyiz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

XANTARES: “Maça iyi başlamasak da kontrolü kaybetmedik”

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive