Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Eternal Fire Watch Party biletleri satışa çıktı! PGL Major Copenhagen 2024 Çeyrek Finalleri 3 ilde izlenecek

3 ilde düzenlenecek Eternal Fire Watch Party etkinlikleri için biletler dakikalar içerisinde tükendi.

Eternal Fire Watch Party biletleri satışa çıktı! PGL Major Copenhagen 2024 Çeyrek Finalleri 3 ilde izlenecek
Fotoğraf: twitter.com/ESLCS

Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da düzenlenen PGL Major Copenhagen 2024 turnuvasında mücadele eden temsilcimiz Eternal Fire, göz dolduran performansı ile gündemimizdeydi. Merakla beklenen Playoff aşamasının başlaması öncesinde Eternal Fire Watch Party biletlerinin satışa sunulması ile tekrardan gündemimizde.

Temsilcimizin turnuvanın eleme aşamasına özel olarak İstanbul ve Ankara’da düzenlemiş olduğu Watch Party etkinlikleri dünya çapında viral olmuş, milyonlarca kişiye ulaşmıştı. EF çeyrek finallere özel olarak düzenleyeceği Watch Party etkinliklerini ise 26 Mart Salı günü akşamı açıkladı.

Eternal Fire – Natus Vincere maçı için üç ilde Watch Part düzenlenecek

Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlara göre Natus Vincere ile 29 Mart Cuma günü oynanacak olan karşılaşma için İstanbul Ankara ve İzmir’de olmak üzere toplamda üç etkinlik gerçekleştirilecek.

Türkiye saati ile saat 19.00’da başlayacak karşılaşma için düzenlenecek olan etkinliklerin İstanbul ayağı ESA Espor Arena’da, Ankara ayağı Gençlik ve Spor Bakanlığı Konferans Salonu’nda, İzmir ayağı ise Originn Creative Hub’da düzenlenecek.

Eternal Fire Watch Party biletleri dakikalar içerisinde tükendi

Espor severlerin büyük ilgisinin olduğu etkinliklerin biletleri 26 Mart Salı günü akşamı satışa çıkartılmasının ardından dakikalar içerisinde tükendi.

Eternal Fire İstanbul Watch Party etkinliği için 75 lira, İzmir için ise 50 liralık bir bilet fiyatı belirlendi. Ankara etkinliği ise salonun Gençlik ve Spor Bakanlığı’na ait olması nedeniyle ücretsiz olarak düzenleniyor.

Eternal Fire CEO’su Güven: “Biraz etkinliklerde sıkışacağız arkadaşlar”

Eternal Fire Watch Party etkinliklerinin duyurulması ile birlikte Eternal Fire CEO’su Furkan Güven de etkinliklere dair düşüncelerini kişisel X hesabı üzerinden paylaştı. Yerel seçimlerin yoğunluğu nedeniyle 2 bin ve 3 bin kişilik salonların hepsinin dolu olduğunu dile getiren Güven, şöyle devam etti:

Maalesef oralarda gerçekleştiremedik. EPL de oraları ayarlar yaparız. Kusura bakmayın söz verip tutamamış gibi olmayayım. ESA tarafında hem Sahne’de hem Fuar alanında ekranlar ve izleme yerleri olacak. Bir dahaki organizasyon için sözüm olsun  Ankara etkinliğinde Gençlik spor bakanlığı salonu bizlere açtı ama bakanlık salonu olduğu için ücretli olması imkansız. Ücretin amacı sayı belirlemek. Biraz etkinliklerde sıkışacağız arkadaşlar. İdare edin. Sizleri seviyorum.

Biletlerin dakikalar içerisinde tükenmesinin ardından ise Güven “Gerçekten biletleri 15 dakika da bitirdiniz. Bir yandan mutluyum bir yandan da büyük yer bulamadığım için çok üzgünüm.” dedi.

[Güncelleme: 27 Mart Çarşamba – 15.26]

26 Mart Salı günü akşamı yapılan açıklanan İzmir Watch Party etkinliğinin mekanı 27 Mart Çarşamba günü 15.00 sularında yapılan açıklamaya göre değişti. İlk olarak Originn Creative Hub’da düzenlenmesi planlanan etkinlik daha büyük bir salona taşınarak İzmir Tepekule Kongre Merkezi’ne alındı.

Takımın paylaşımında belirtilene göre Originn için bilet alanların biletleri yine geçerli olurken, etkinliğin yalnızca konumunun değiştiği, etkinlik saati ve diğer detayların aynı olduğu kaydedildi.

Ayrıca aynı açıklamada Eternal Fire ekibi, İzmir Watch Party etkinliğinin organizasyonunu üstlenen PCIFIC Espor ve Scoutli ekipleri de teşekkür edildi.

Sizler Eternal Fire Watch Party etkinlikleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT herkese yazma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

Twitch abonelik fiyatları zamlandı! İşte Twitch yeni abonelik fiyatları

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive