Connect with us

Espor

fastPay Wildcats PUBG Espor’a veda edebilir!

fastPay Wildcats PUBG hayranlarını ilgilendiren önemli açıklamalarda bulundu!

Ülkemizin espor alanında önemli isimlerinden fastPay Wildcats PUBG Espor hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalara göre takım PUBG Espora veda edebilir.

PUBG Espor, turnuvalar ve kurallar açısından oyun yönetimi kaynaklı sıkıntılar sebebi ile kan kaybetmeye devam ediyor olabilir. Dün yayınladığımız haberde sizlere Papara SuperMassive Blaze‘in PUBG arenasına vedasını ve bunun detaylarını açıklamıştık. Papara SuperMassive Blaze, paylaştığı açıklamada oyun yönetimiyle ilgili turnuva davetleri, partnerlik sistemi ve kural değişiklikleri gibi sorunlar sebebi ile arenaya veda ettiğini duyurmuştu. Bugün ise ülkemizin önemli espor kuruluşlarından fastPay Wildcats bu konuda açıklamalarda bulundu.

fastPay Wildcats yaptığı açıklamada dün aldıkları karar hakkında Papara SuperMassive Blaze‘i haklı bulduklarını belirtiyor. Eğer bahsedilen sorunlar çözüme kavuşmazsa, PUBG Espor’dan ayrılacak bir diğer takımın kendileri olacağı da açıklamalarda yer alıyor. Takımın resmi açıklamasını okumak için aşağıda bulunan Tweet’e göz atabilirsiniz.

https://twitter.com/IWcats/status/1491763822000054276

Konu hakkında fastPay Wildcats yöneticisi Hakan “BigBigMan” Demirel ise kendi Twitter hesabı üzerinden şikayetini belirtti. Demirel, konu hakkında “Pubg esporu maalesef artık bitme aşamasına gelmiştir.”

Konu hakkında henüz 2 taraftan da başka bir açıklama yapılmış değil. Yeni açıklamalar yapıldıkça bunları sizlere aktarıyor olacağız.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor