Connect with us

Espor

Fenerbahçe Espor VALORANT takımında 3 ayrılık

Fenerbahçe Espor VALORANT takımında 3 oyuncuya veda edildi.

Fenerbahçe Espor VALORANT takımında 3 ayrılık

VALORANT Challengers 2024 Türkiye Birlik Ligi Split 1’de mücadele eden Fenerbahçe Espor VALORANT takımında ligin sona ermesi ile birlikte değişim rüzgarı esiyor.

Lig aşamasını 8. sırada bitiren takımda ayrılı rüzgarı 6 nisan Cumartesi günü Ahmet Can “vCan” Türkmen ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığının duyurulması ile başladı. vCan’ın ardından 15 nisan Pazartesi günü Göktuğ “Patrui” Uyan, 16 Nisan Salı günü ise Barış “fred” Özdemir ile yolların ayrıldığı takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden duyuruldu.

Yaşanan ayrılıkların ardından kişisel X hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Fenerbahçe Espor VALORANT Takımı Menajeri Mehmet “yetgin” Yetgin, şu ifadeleri kullandı:

“Bizim için ilk splitin bitmesinin ardından yaptığımız değerlendirmeler doğrultusunda @vcanturkmen, @Patruixd ve @fredvalorant ile yollarımızı ayırdık. Kendilerine birlikte çalıştığımız süreçte vermiş oldukları emekten dolayı teşekkür ediyorum. İkinci split için planlamalarımızı koçumuz @colbsonVAL ile titiz bir şekilde yürütüyoruz. Mevcut kadromuza gerekli eklemeleri yaparak çok daha iyi bir @FBespor izleteceğiz.”

Sizler Fenerbahçe Espor VALORANT takımında yaşanan ayrılıklar hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT herkese yazma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

Twitch abonelik fiyatları zamlandı! İşte Twitch yeni abonelik fiyatları

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor